سه شنبه، 9 اردیبهشت 1399 19:14:52
آخرین اخبار
عبدالساده نیسی:

رشتۀ ریاضیات مالی برای اولین بار در مقطع دکتری در ایران و دانشگاه علامه طباطبائی راه اندازی شده است

داوطلبان مقطع دکتری که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی هستند، با انتخاب کد رشته ۲۲۳۳ دفترچه ی انتخاب رشته کنکور سراسری در رشتۀ دکتری ریاضی مالی این دانشگاه پذیرفته خواهند شد و مدرک ریاضی مالی دریافت خواهند کرد.

به گزارش عطنا، مرتضی طاهری، مدیر دفتر سنجش، نظارت و برنامه ریزی آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: بر اساس ظرفیت های آموزشی دانشگاه و درخواست های به عمل آمده از شورای گسترش آموزش عالی، از سال تحصیلی آینده چهار رشته گرایش جدید به رشته های دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبائی افزوده می شود.

این خبر را می توانید در اینحا بخوانید.

عبدالساده نیسی، عضو هیئت علمی دانشکدۀ علوم ریاضی و رایانۀ دانشگاه علامه طباطبائی در همین رابطه به خبرنگار عطنا گفت: رشتۀ ریاضیات مالی برای اولین بار در ایران و در دانشگاه علامه طباطبائی راه اندازی شده است.

او در ادامه افزود: این رشته در دفترچۀ انتخاب رشتۀ دکتری امسال با کد ۲۲۳۳ ذکر شده است و داوطلبان می توانند آن را انتخاب کنند.

نیسی تاکید کرد: این کد رشته که با عنوان ریاضی محض در دانشگاه علامه طباطبائی ذکر شده است بر اساس مصوبۀ شورای گسترش وزارت علوم در واقع همان رشتۀ ریاضی مالی است که در نهایت به فارغ التحصیلان این رشته دکتری ریاضی مالی (ریاضی با زمینۀ تخصصی ریاضی مالی) اهدا خواهد شد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *