دوشنبه، 25 شهریور 1398 23:15:46
آخرین اخبار
سازمان سنجش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

کنکور سراسری مقطع کارشناسی ارشد مطابق برنامۀ زمان‌بندی شدۀ قبلی برگزار می‌شود

پس از وقوع سیل در بخش هایی از کشور جمعی از داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد با جمع آوری امضا از منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درخواست کردند که این کنکور به تعویق بیفتد.

به گزارش عطنا، طی اطلاعیه ای که امروز سازمان سنجش منتشر کرده است، تعویق این کنکور به دلیل طولانی بودن فرایند برگزاری و اعلام نتایج آن امکان پذیر نیست.

متن اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است:

ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزی که در جریان سیل اخیر در بخشهایی از شهرها و استانهای کشور، دچار خسارت شده‌اند، بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال  ۱۳۹۸ می‌رساند، نظر به اینکه فرایند اجرایی آزمون مذکور طولانی بوده و می‌بایست به نحوی برنامه‌ریزی شود که نتایج نهایی در اوایل شهریورماه اعلام گردد، لذاآزمون مطابق برنامه‌زمان‌بندی اعلام شده قبلی در روزهای پنج‌شنبه ۹۸/۰۲/۰۵ و جمعه ۹۸/۰۲/۰۶ برگزار خواهد شد و اطلاعیه این سازمان درخصوص حوزه‌های برگزاری، تاریخ و نحوه توزیع کارت در روز دوشنبه ۹۸/۰۱/۲۶ از طریق سایت این سازمان منتشرخواهد شد.

شایان ذکر است وزارت علوم، تحقیقات وفناوری و این سازمان از زمان وقوع سیل، پیگیر ارایه تسهیلات یا اختصاص سهمیه مشابه زلزله زدگان از مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که آسیب مستقیم دیده اند می باشد که به محض حصول نتیجه جزئیات آن در دفترچه انتخاب رشته به استحضار داوطلبان عزیز خواهد رسید.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *