شنبه، 17 خرداد 1399 20:45:21
آخرین اخبار
در شهر کلمبو سریلانکا صورت گرفت؛

تقدیر از دانشگاه علامه طباطبائی در کنفرانس بین المللی آیندۀ زنان

دومین کنفرانس بین­ المللی آیندۀ زنان ( FUTURE OF WOMEN ’۱۹ “Voices of Women: Transition from Inspiration to Action”) با حضور نمایندگان دانشگاه علامه طباطبائی در کلمبو سریلانکا برگزار شد.

به گزارش عطنا، این کنفرانس بین­ المللی با هدف ارتقای تحقیقات آسیاپژوهی و انتقال دانش در جهت انجام سیاستگذاری های موثر در حوزۀ زنان، سالانه برگزار می ­شود. در این کنفرانس، کارشناسان حوزۀ زنان از کشورهای استرالیا، ژاپن، چین، هندوستان، تایلند، پاکستان و آذربایجان حضور داشتند. از ایران نیز دانشگاه علامه ­طباطبائی به عنوان یکی از همکاران علمی این کنفرانس مشارکت داشت.

حمیده عادلیان راسی و میترا عظیمی از دانشکدۀ علوم اجتماعی، لیدا کاووسی از دانشکدۀ علوم ارتباطات و ربابه رمضانی از دانشکده ادبیات فارسی و زبان­های خارجی به عنوان ارائه دهندۀ مقاله و رئیس پنل در نشست­ های تخصصی این کنفرانس حضور و مشارکت داشتند. در این کنفرانس از دانشگاه علامه­ طباطبائی به عنوان همکار علمی فعال تقدیر شد.

گفتنی است، در حاشیۀ این کنفرانس دیدارها و گفت‌وگوهایی با شخصیت‌های علمی بین‌المللی حوزۀ زنان صورت گرفت و در راستای توسعۀ فعالیت‌های علمی و پژوهشی بین‌المللی، پیوندهایی با متخصصان به منظور بهره ­مندی از ایده‌ها و تجربه های آنها برقرار شد. همچنین پیشنهاد انجام همکاری ­های علمی مشترک با دانشگاه علامه طباطبائی در این دیدارها مطرح شد. سومین دورۀ این کنفرانس، سال آینده (۲۰۲۰) در شهر بنگلور هند برگزار می شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *