جمعه، 3 بهمن 1399 10:27:10
آخرین اخبار

سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم منصوب شد

محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی محمدحسین زارعی را به سمت سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات منصوب کرد.

به گزارش عطنا به نقل ازر روابط عمومی وزارت علوم، در متن حکم دکتر زارعی آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان و بر اساس آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت جمهوری اسلامی ایران، جلب همکاری کارکنان گرامی، گردآوری، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انطباق مصوبات داخلی و بررسی، اظهار نظر در مورد پیش نویس لوایح قانونی و همچنین در چارچوب قوانین و مقررات در حفظ و حراست از حقوق قانونی وزارت متبوع و حوزه های مختلف آموزش عالی، بر اساس شرح وظایف و امورات محوله در ایفای نقش خود موفق باشید.

زارعی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و از سوابق اجرایی وی می توان به بیش از یک دهه مشاور حقوقی و ناظر علمی طرح ها و لوایح مجلس شورای اسلامی در مرکز پژوهش های مجلس و معاون مدیر حقوقی دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

همچنین روشن در نامه جداگانه ای از خدمات لعیا جنیدی سرپرست سابق اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات قدردانی کرد.

مراسم معارفه سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم با حضور محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس، محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، دکتر سعدالله نصیری قیداری سرپرست کمیسیون ملی یونسکو – ایران در محل این وزارتخانه برگزار شد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *