شنبه، 2 شهریور 1398 02:11:49
آخرین اخبار
از سوی پایگاه شاخص های اساسی علم (ESI)؛

مقصود امیری به عنوان دانشمند برتر ۱ درصد بین‌المللی معرفی و برگزیده شد

عضو هیئت علمی گروه مدیریت صنعتی دانشکده مدیریت و حسابداری، برای دومین بار از سوی پایگاه شاخص‌های اساسی علم (ESI)  به عنوان دانشمند ۱ درصد برتر بین‌المللی برگزیده و معرفی شد.

به گزارش عطنا به نقل از  دانشگاه علامه طباطبائی، بر اساس جدیدترین نتایج گزارش شده از سوی پایگاه شاخص های اساسی علم  (ESI)  مقصود امیری عضو هیئت علمی گروه آموزشی مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبائی از سال ۲۰۱۷ به جمع دانشمندان ۱ درصد برتر بین‌المللی پیوسته است. او پر تألیف‌ترین عضو هیئت علمی دانشگاه در Scopus با ۶۳ اثر، همچنین ۵۷ سند منتشره در Web of Science با h-index ۱۵ و ۶۸۲ استناد، همچنین ۹۷ اثر پژوهشی ثبت شده با مجموع ۱۸۵۵ استناد و ۲۲ h-index  در ( ۲۰۰۸-۲۰۱۸) GoogleSchoolar  است. نامبرده پژوهشگر برتر کشوری در سال ۱۳۹۰ درگروه علوم انسانی نیز بوده‌اند.

لازم به ذکر است پایگاه شاخص‌های اساسی علم یا ESI نویسندگان یک درصد برتر دنیا از طریق آن شناسایی و معرفی و بر اساس تعداد استنادهای دریافتی مقالاتشان در رشته‌های ۲۲ گانه علم، مرتب‌سازی می‌شوند. نظام رتبه‌بندی  ESI هر دو ماه یک‌بار افراد، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی را بر اساس میزان ارجاع به مقالات چاپ‌شده آن‌ها در بازه زمانی ۱۰ سال گذشته رتبه‌بندی و اسامی یک درصد برتر هر گروه را اعلام می‌کند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *