جمعه، 1 شهریور 1398 08:57:41
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

نشست «روز استقلال قزاقستان» در دانشکده بیمه‌اکو دانشگاه علامه طباطبائی

نشست «روز استقلال قزاقستان و برقراری روابط دیپلماسی بین قزاقستان و ایران» در دانشکده بیمه‌اکو دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، در این نشست که ۲۰ آذرماه برگزار شد، برخی از مسئولان سفارت قزاقستان در ایران و استادان دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند. همچنین در این نشست جمعی از دانشجویان و استادان دانشکده بیمه‌اکو نیز حضور داشتند.

در ابتدای این نشست آتوسا گودرزی، رئیس دانشکده بیمه‌اکو دانشگاه علامه طباطبائی ضمن خوش‌آمدگویی، هدف از برگزاری این نشست را ارتباطات علمی و تقویت روابط دیپلماسی بین دو کشور دانست.

در ادامه این نشست یربال احمدف، قائم‌مقام سفیر جمهوری قزاقستان در ایران، بهرام امیراحمدیان، استاد رشته مطالعات اوراسیا دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و استاد دانشکده بیمه‌اکو دانشگاه علامه طباطبائی با موضوع «همکاری‌های ایران و قزاقستان در زمینه حمل‌ونقل، ترانزیت و ابتکار یک کمربند یک‌راه رئیس‌جمهور چین در راه ابریشم»، سعیدعلی آوجو، استاد مهمان در دانشگاه ملی اوراسیا و بهروز قزل و کاندیدای دکترای مطالعات و متخصص مسائل منطقه آسیای مرکزی با موضوع «فرصت‌ها و موانع توسعه روابط تجاری ایران و قزاقستان با تأکید بر ظرفیت استان مرزی گلستان در شمال شرقی ایران» به سخنرانی پرداختند.

همچنین خانم آرداق یدلتورا، دارای دکتری علوم تاریخی و استاد روابط بین‌الملل دانشکده ملی اوراسیا نیز به‌صورت ویدئو کنفرانس به ایراد سخنرانی پرداخت.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید.

عکس: زهرا اسحاقیان‌راد-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *