یکشنبه، 21 دی 1399 16:19:25
تجلیل از پژوهشگران برتر کشور؛

محمد دبیرمقدم، استاد دانشگاه علامه طباطبائی پژوهشگر نمونه کشوری شد

آیین تجلیل از پژوهشگران برتر نمونه، صبح یکشنبه در سالن اجلاس سران با حضور مسئولان کشور تجلیل شدند که در آن محمد دبیرمقدم در گروه علوم انسانی و هنر به عنوان چهره برتر برگزیده و تقدیر شد.

به گزارش عطنا به نقل از  آنا، آیین تجلیل از پژوهشگران برتر نمونه کشوری که صبح امروز (یکشنبه، ۲۵ آذر) در سالن اجلاس سران و با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رؤسای دانشگاه‌های برتر کشور و معاونان پژوهشی دانشگاه‌های کل کشور برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد دبیر مقدم، استادتمام رشته زبان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان پژوهشگر برتر کشور در گروه علوم انسانی و هنر برگزیده و تقدیر شد. (زندگی‌نامه محمد دبیر مقدم)

گفتنی است سال گذشته نیز محمد دبیر مقدم به عنوان استاد نمونه کشوری از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب و معرفی شد.

بدین ترتیب، در این مراسم از پژوهشگران برتر شامل رضا محمودی در گروه فنی و مهندسی، فریدون عزیزی در گروه علوم پزشکی، محمدعلی زلفی‌گل در گروه علوم پایه، محمد جلال‌الدین ظهوریان‌مهر در گروه فنی و مهندسی، محمد پورکاظمی در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، آرش شاهین در گروه علوم انسانی و هنر، گئورک قره‌پتیان در گروه فنی و مهندسی، نظال صراف‌زادگان در گروه علوم پزشکی، حمید گورابی در گروه علوم پایه پزشکی، محمد صال مصلحیان در گروه علوم پایه، سعید صاحب‌دل‌فر در گروه فنی و مهندسی، سید لطیف موسوی کرکری در گروه علوم پایه، سید حمیدرضا صادقی در گروه کشاورزی و منابع طبیعی و محمد دبیرمقدم در گروه علوم انسانی و هنر تقدیر شدند.

همچنین امید عودباشی در گروه علوم انسانی و هنر، رضا درویش‌زاده در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، فرزین رضایی گروه علوم پزشکی و بهرام فلاحت‌کار گروه کشاورزی و منابع طبیعی پژوهشگران برتر نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور بودند.

در بخش فناوران برگزیده حمیدرضا ربیعی، سیروس خرم، نوید نجات‌بخش آزادانی، سید عباس شاهمرادی زواره، معصومه پرتوی و حسن محمدی مجد به‌عنوان فناوران برگزیده معرفی شدند.

در بخش حامیان برگزیده پژوهش و فناوری محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، رحیم حبّ‌نقی رئیس دانشگاه ارومیه، یدالله رحمانی سرپرست استانداری فارس، حمید نادگران رئیس دانشگاه شیراز، قربان میرزایی سرپرست استانداری استان خراسان رضوی و محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان حامیان برگزیده معرفی شدند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *