دوشنبه، 6 خرداد 1398 12:49:49
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

مراسم اختتامیه همایش ملی «مددکاری اجتماعی، توسعه‌ پایدار از نظریه تا عمل»

مراسم اختتامیه همایش ملی دو روزه «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، در این مراسم ۲۳ آبان‌ماه برگزار شد، محمد زاهدی‌اصل، مدیر گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر علمی این همایش و حبیب‌الله مسعودی‌فرید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی و نایب‌رئیس همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) به ارائه گزارشی از روند برگزاری این همایش پرداختند.

اجرای گروه سرود توسط گروه دستان گویا (ناشنوایان)، سخنرانی ادوارد کروک، دانشیار دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا با موضوع «ارتقاء بهزیستن هیجانی اجتماعی کودکان: درس‌هایی از کانادا» از طریق ویدئو کنفرانس، پروانه مافی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با عنوان «زنان و توسعه پاسدار» و اهدای لوح تقدیر به سخنرانان و صاحبان مقاله‌ها و هیئت‌رئیسه نشست‌های تخصصی ازجمله برنامه‌های همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) بود.

همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) به مدت دو روزه (۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه) به‌همت دانشگاه علامه طباطبائی و همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار شد و در شرکت‌کنندگان در این همایش در پنل‌های تخصصی مقالات خود را ارائه کردند.

با گزارش تصویری از حال و هوای این جشنواره همراه باشید؛

عکس: مسعود پناهی-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *