دوشنبه، 6 خرداد 1398 12:53:55
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

نشست‌های تخصصی همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار از نظریه تا عمل»(۱)

همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) در قالب نشست‌های تخصصی با حضور استادان‌ دانشگاه، صاحب‌نظران و مسئولان در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، این همایش دو روزه (۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه) به‌همت دانشگاه علامه طباطبائی و همکاری سازمان بهزیستی کشور برگزار شد و در شرکت‌کنندگان در این همایش در پنل‌های تخصصی مقالات خود را ارائه کردند. ( گزارش تصویری)

در مراسم افتتاحیه محمد زاهدی‌اصل، مدیرگروه مددکاری دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر علمی همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار»، حبیب‌الله مسعودی‌نوید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی و نایب‌رئیس این همایش، نعمت‌الله ایران‌زاده، معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی و حجت‌الاسلام هادی صادقی، معاون فرهنگی قوه قضائیه به سخنرانی پرداختند.

همچنین در این مراسم از کتاب‌های «تندیس اراده» درمورد دستاوردهای گروه‌های زنان سرپرست خانوار در استان‌های مختلف کشور و کتاب «راهنمایی تشخیص راه‌اندازی گروه‌های همیار، در زمینه توانمندی‌سازی» تألیف سازمان بهزیستی کشور، رونمایی شد.

در این همایش دو روزه پنل‌ها و نشست‌های تخصصی شامل، «مددکاری اجتماعی، سلامت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی»، «مددکاری اجتماعی و توانمندسازی»، «آموزش نظری و عملی مددکاری اجتماعی»، «مددکاری اجتماعی، خانواده و زنان»، «مددکاری اجتماعی، نقد و نظریه‌پردازی»، «مددکاری اجتماعی، حوزه سلامت و حوادث غیرمترقبه»، «مددکاری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای»، «مددکاری اجتماعی، کودک و مدرسه»، «مددکاری اجتماعی و سیاست‌گذاری اجتماعی»، «حقوق شهروندی و عدالت قضائی»، «مددکاری اجتماعی و صنعت» و «مددکاری اجتماعی، توسعه محلی و سکونتگاه‌های غیررسمی» برگزار شد.

برنامه‌های این همایش را می‌توانید در اینجا دریافت کنید.

عکس: مسعود پناهی-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *