سه شنبه، 13 خرداد 1399 00:17:20
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

نشست «افکار عمومی و رسانه‌ها در ایران» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران

نشست «افکار عمومی و رسانه‌ها در ایران» به‌همت انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات و همکاری پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، در این نشست که ۱۳ آبان‌ماه در تالار گفت‌و‌گوی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد، گزارش سالانه انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات نیز توسط هادی خانیکی، رئیس این انجمن و سبحان یحیائی، خزانه‌دار آن ارائه شد.

در ادامه این مراسم عباس عبدی، پژوهشگر اجتماعی، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی با موضوع «تحول افکار عمومی در ایران»، علی ربیعی، استاد دانشگاه‌های تهران، پژوهشگر حوزه جامعه‌شناسی سیاسی و اقتصادی و وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی با موضوع «افکار عمومی، رسانه و سیاست»، سیدوحید عقیلی، عضو هیئت علمی گروه ارتباطات دانشکده روان‌شناسی و علوم اجتماعی تهران مرکز با موضوع «سیر تکوینی افکار عمومی در دوران معاصر»، سبحان یحیائی، دارای دکترای علوم ارتباطات و عضو مدیره انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با موضوع «برون ایستادگان رسانه‌های دولتی و افکار عمومی» و زهیر صباغ‌پور، عضو مدیره انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با موضوع «اخبار جعلی، شبکه‌های اجتماعی و افکار عمومی» به سخنرانی پرداختند.

مدیریت نشست «افکار عمومی و رسانه‌ها در ایران» نیز بر عهده عباس کاظمی، عضو هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم بود.

آخرین بخش از نشست «افکار عمومی و رسانه‌ها در ایران» نیز پرسش و پاسخ بود که حاضران سؤالات خود را از سخنرانان این نشست مطرح کردند.

گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: آتنا صمیمی-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *