جمعه، 28 تیر 1398 19:46:03
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

جلسه هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» در دانشگاه علامه

جلسه هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» در دانشگاه علامه طباطبائی با حضور استادان و اعضای هیئت علمی و نمایندگان شرکت‌های تکنولوژی و فناوری آموزشی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، در این نشست که برای هماهنگی و برنامه‌ریزی جهت برگزاری نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» به‌همت گروه تکنولوژی آموزشی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد، ۱۲ شرکت و دانشگاه معتبر و فعال در زمینه فناوری‌های تکنولوژی آموزشی حضور داشتند.

این ۱۲ شرکت در زمینه‌های تولید محتوای الکترونیکی، هوش مصنوعی، اینفوگرافی، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، بازسازی و مواردی از این قبیل فعالیت می‌کنند.

در این نشست احمد برجعلی، رئیس دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی، سعید پورروستایی، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات این دانشگاه و دبیر اجرایی همایش «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری»، خدیجه علی‌آبادی، مدیر گروه تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی، زهرا جامه‌بزرگ، استادیار رشته تکنولوژی آموزشی این دانشگاه  و مسؤل برگزاری نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» و برخی دیگر از اعضای هیئت علمی گروه تکنولوژی آموزشی و دانشجویان این رشته حضور داشتند.

گفتنی است، قرار است نمایشگاه «فناوری آموزشی و محیط‌های یادگیری» از ۲۶ تا ۳۰ آبان‌ماه در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شود.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: علی اکبریان‌میمند-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *