دوشنبه، 2 اردیبهشت 1398 11:47:00
آخرین اخبار
محمدمهدی فرقانی در نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا»؛ (1)

آماده همکاری‌های چندجانبه علمی و پژوهشی با سازمان سمت هستیم

رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی از آمادگی این دانشکده برای همکاری چندجانبه با سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و دانشگاهی (سمت) خبر داد و بیان کرد: به‌مرور زمان برگزاری نشست‌ها نقد و بررسی کتاب در دانشکده علوم ارتباطات تبدیل به سنت شده است.

به گزارش خبرنگار عطنا، محمدمهدی فرقانی، ۱۲ آبان‌ماه در نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، (گزارش تصویری) اظهار کرد: به‌مرورزمان برگزاری این‌گونه نشست‌ها در دانشکده علوم ارتباطات تبدیل به سنت شده است، به‌طوری‌که سایر نشست‌های نقد و بررسی در حوزه کتاب نیز در این دانشگاه به‌خوبی برگزار می‌شود.

وی در ادامه مباحث مطرح شده در نشست‌ها نقد و بررسی به‌خصوص در زمینه کتاب‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: کتاب «ایران بین دو کودتا» با موضوع (تاریخ تحولات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایران از انقراض قاجاریه تا کودتای ۲۸ مردادماه) توسط انتشارات سمت منتشر شده است که دکتر رحمانیان زحمت تألیف آن را کشیده‌اند.

فرقانی خاطرنشان کرد: به‌احتمال زیاد در پایان جلسه نقد و بررسی و معرفی این کتاب، خیلی از افراد به مطالعه این اثر ترغیب خواهند شد و از آن استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» می‌تواند زمینه‌ای برای همکاری‌های بیشتر و چندجانبه در زمینه‌های علمی و پژوهشی بین دانشگاه علامه طباطبائی و سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و دانشگاهی (سمت) باشد، گفت: این آمادگی در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی وجود دارد که امیدوارم با همکاری دکتر ذبیحی، سرپرست سازمان سمت و همکاران او به نتیجه برسد تا بتوانیم جلسات و مباحث علمی بیشتری را برگزار کنیم.

رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی با اشاره به خدمات مرحوم حجت‌الاسلام دکتر احمدی، رئیس سابق سازمان سمت، افزود: ایشان سال‌های سال برای این انتشارات زحمات فراوان کشیدند و این مؤسسه را بسیار ادیبانه و نجیبانه اداره کردند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *