دوشنبه، 2 اردیبهشت 1398 11:39:47
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» در دانشکده علوم ارتباطات علامه

نشست نقد و بررسی کتاب «ایران بین دو کودتا» با حضور داریوش رحمانیان، نویسنده این کتاب در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار عطنا، در این نشست که امروز ظهر ۱۲ آبان‌ماه برگزار شد، کتاب «ایران بین دو کودتا» با موضوع (تاریخ تحولات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایران از انقراض قاجاریه تا کودتای ۲۸ مردادماه) توسط استادان و صاحب‌نظران مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در این نشست داریوش رحمانیان، نویسنده کتاب «ایران بین دو کودتا» و استادیار گروه تاریخ دانشکده ادبیات دانشگاه تهران، محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، هادی خانیکی، مدیر گروه علوم ارتباطات این دانشگاه و رئیس انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات، حسینعلی نوذری، پژوهشگر و نظریه‌پرداز حوزه علوم سیاسی، حسین پاینده، استادتمام رشته نظریه و نقد ادبی دانشگاه علامه طباطبائی و حجت‌الاسلام محمد ذبیحی، سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و دانشگاهی (سمت) به سخنرانی پرداختند.

همچنین در این نشست تعدادی از استادان و دانشجویان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و برخی از مسئولان سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی و دانشگاهی (سمت) حضور داشتند.

گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: علی اکبریان‌میمند-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *