جمعه، 20 تیر 1399 11:47:16
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

 نشست «فضای مجازی: مسائل حاکمیتی، چالش‌ها و فرصت‌ها» در دانشکده علوم ارتباطات علامه

نشست «فضای مجازی: مسائل حاکمیتی، چالش‌ها و فرصت‌ها» با حضور سید رسول حسینی، مشاور رئیس مرکز ملی فضای مجازی در سالن شورای دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این نشست که ۱۰ مهرماه برگزار شد، حسینی، مشاور رئیس مرکز ملی فضای مجازی درمورد این فضا و چالش‌ها و فرصت‌های آن در جمع هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشکده علوم ارتباطات به سخنرانی پرداخت.

در این نشست اعضای هیئت علمی گروه‌های مختلف دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی شامل علوم ارتباطات، روزنامه‌نگاری، روابط عمومی و مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات حضور داشتند.

همچنین در این نشست دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، هادی خانیکی، مدیر گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و دکتر سیدمحمد مهدی‌زاده، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

گفتنی است در فروردین‌ماه امسال، ابوالحسن فیروزآبادی، رئیس مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور با حضور در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و دیدار با دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس این دانشکده و برخی از استادان  در زمینه همکاری‌های علمی، پژوهشی و مطالعاتی به گفت‌و‌گو و تبادل‌نظر پرداختند.

گزارش کامل این نشست در عطنا قرار می‌گیرد.

عکس: شکیبا شیرازی‌تهرانی- عطنا

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *