دوشنبه، 27 خرداد 1398 10:26:35
آخرین اخبار
حسین سلیمی:

نتایج فعالیت مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبائی، نشان‌دهنده کارآفرینی در حوزه علوم انسانی است

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی گفت: باور این قضیه سخت بود که مرکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش علوم انسانی فعال باشند ولی نمونه‌ای که در این دانشگاه تشکیل‌شده نشان‌دهنده این موضوع است که مراکز رشد پررونق و کارآفرین، می‌توانند در علوم انسانی فعالیت کنند.

به گزارش عطنا به نقل از خبرگزاری آنا، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در خصوص فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه علوم انسانی گفت: مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبائی در حوزه علوم انسانی فعال است و کسب‌وکار در این مرکز پررونق است.

وی افزود: پیش‌ازاین باور این قضیه سخت بود که مرکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش علوم انسانی فعال باشند ولی نمونه‌ای که در این دانشگاه تشکیل‌شده، نشان‌دهنده این موضوع است که مراکز رشد پررونق و کارآفرین می‌توانند در علوم انسانی فعالیت کنند.

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی بیان داشت: حوزه‌های حقوقی، گردشگری، مدیریت، روانشناسی و فعالیت‌هایی درزمینهٔ بیمه در شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه علوم انسانی این مرکز رشد انجام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبائی، استارت‌آپ‌ها به‌صورت فعال به دنبال شکل‌گیری ایده و به نتیجه رساندن آن هستند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *