دوشنبه، 2 اردیبهشت 1398 11:35:53
آخرین اخبار
براساس ضوابط جذب وزارت علوم؛

متعهدان بورسیه حق شرکت در فراخوان‌های غیر بورسیه را ندارند

براساس ضوابط جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم، متعهدین بورسیه حق شرکت در فراخوان‌های غیر بورسیه را ندارند.

به گزارش عطنا به نقل از مهر، براساس فراخوان مرکز جذب هیئت‌علمی وزارت علوم، جذب اعضای هیئت‌علمی در شهریورماه امسال از ۲۱ شهریور آغازشده و تا ۶ مهر ۹۷ ادامه دارد.

همه دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی به‌جز دانشگاه آزاد اسلامی که خود فراخوان جذب مستقل دارند، می‌توانند در فراخوان جذب هیئت‌علمی شرکت کنند.

فرایند رسیدگی دانشگاه‌ها به تقاضاها از ۷ مهرماه ۹۷ آغازشده و تا ۷ دی ۹۷ ادامه خواهد داشت. همچنین تائید نهایی مرکز جذب وزارت علوم از ۸ دی ۹۷ آغازشده و تا ۲۳ اسفند ۹۷ ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، در زمان ثبت‌نام در فراخوان اگر مدرک موردنیاز دکتری قیدشده باشد، شخص باید دارای مدرک دکتری بوده و از ثبت‌نام دانشجویان دکتری جلوگیری می‌شود. مگر اینکه مدرکی رسمی از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر دفاع از پایان‌نامه و فارغ‌التحصیل بودن ارائه کند.

در مواردی که در فراخوان قیدشده باشد مدرک موردنیاز کارشناسی ارشد، شخص باید دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و از ثبت‌نام دانشجویان کارشناسی ارشد خودداری و ممانعت می‌شود.

همچنین، تعهد و اشتغال بورسیه نیز مطابق ضوابط و مقررات خود است و متعهدین بورسیه حق شرکت در فراخوان‌های غیر بورسیه را ندارند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *