پنجشنبه، 5 اردیبهشت 1398 11:12:39
آخرین اخبار
رئیس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد:

نشست به کارگیری فناوری های داخلی حوزه سلامت برگزار می‌شود

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد: نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا به نقل از ایرنا، اکبر قنبرپور همچنین یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستان های کشور را استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و فناور داخلی با هدف افزایش بهره‌وری و ارائه خدمات به مراجعین دانست و تصریح کرد: از طرف دیگر، شرکت‌های دانش بنیان، واحدهای فناور عضو پارک ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در این حوزه فعال هستند که فناوری‌ها، محصولات و خدماتشان می تواند به این هدف کمک نماید.

قنبرپور ادامه داد:در همین راستا مرکز فن بازار ملی ایران با هدف آشنایی مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی با محصولات دانش بنیان و فناوری‌های داخلی این حوزه و عرضه محصولات و فناوری به مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی، در نظر دارد نشستی را با موضوعات تجهیزات و ملزومات پزشکی- تجهیزات آزمایشگاهی- تجهیزات دندانپزشکی- تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی- لوازم مصرفی پزشکی- فناوری زیستی برگزار کند.

وی تصریح کرد: این نشست روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه سال جاری در دو بخش با حضور ۴۵شرکت دانش بنیان و فناور و شرکت‌های عضو پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فناوری و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

قنبرپور ادامه داد: بخش اول نشست به ارائه محصولات و دستاوردهای شرکت های منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد، و در بخش دوم نیز جلسات مذاکره اختصاصی (B2B) بین عرضه‌کنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *