دوشنبه، 22 دی 1399 10:43:21

ثبت نام مجدد ازدواج دانشجویی

حسین جوادی در گفتگویی گفت: زوج های دانشجویی که تاکنون موفق به ثبت نام اولیه نشده اند می تواننداز تاریخ ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه جهت ثبت، اطلاعات خود وارد سامانه ازدواج دانشجویی شده و در این سامانه به نشانیezdevaj.nahad.ir ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد گفت: تا کنون دو بار مهلت ثبت نام برای مراسم جشن ازدواج دانشجویی تمدید شده و برای بار سوم مهلت تمدید شده است.

مدیر طرح ملی همسفر تا بهشت تاریخ عقد مجاز جهت ثبت نام را یک مهر ۹۲ تا  ۳۰ مهر ۹۳ عنوان کرد و افزود: برای ثبت نام در این سامانه دانشجو بودن یکی از زوجین کافی است. زوج های دانشجو جهت ارائه مدارک و تایید ثبت نام به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه خود مراجعه کنند .

نحوه ارائه مدارک و تایید ثبت نام دانشجویان دانشگاه های فاقد دفتر نهاد

به گزارش عطنا ، به نقل از مهر ، جوادی با اشاره به نحوه ارائه مدارک و تایید ثبت نام در دانشگاه های فاقد دفتر نهاد گفت: زوج های دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی پس از ثبت نام ، جهت تایید مدارک به مرکز محل تحصیل خود مراجعه کنند.

وی ادامه داد: زوج های دانشجوی دانشگاه پیام نور پس از ثبت نام ، جهت تایید مدارک به واحد فرهنگی دانشگاه مربوطه و زوج های دانشجوی دانشگاه فرهنگیان پس از ثبت نام ، جهت تایید مدارک به کارشناس فرهنگی پردیس خود مراجعه کنند.

مدیرطرح ملی همسفر تا بهشت افزود: دیگر زوج های دانشجوی دانشگاه های متفرقه استان‌ها به جز تهران، جهت تایید مدارک با ستاد ازدواج دانشجویی استان مربوطه که لیست آن در قسمت (تلفن ستاد های استانی) سامانه موجود است هماهنگی و مدارک لازم را ارائه کنند.

وی ادامه داد: زوج های دانشجوی دانشگاه های متفرقه تهران که دفتر نهاد و رابط ازدواج دانشجویی در دانشگاه خود ندارند، پس از ثبت نام ، می توانند همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ به جز پنجشنبه ها و ایام تعطیل ، به ستاد ازدواج دانشجویی به آدرس: تهران، خیابان ولیعصر( عج)، انتهای خیابان زرتشت غربی، پلاک ۱۰۶، طبقه همکف مراجعه و پرینت نهایی ثبت نام و مدارک مربوطه را جهت تایید ارائه کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *