چهارشنبه، 14 خرداد 1399 22:40:16
آخرین اخبار

بازنگری آئین‌نامه برگزاری اردوهای دانشجویی

جلسه ۲۸۸ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌‌‌ها و مراکز آموزشی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

11773_2965521522_4000_3000

به گزارش عطنا و به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این جلسه که به ادامه بررسی”دستورالعمل اجرایی برنامه‌های موسیقایی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی” اختصاص داشت، بخش‌هایی از این سند، که بر اساس پیشنهادهای ارائه شده در جلسه گذشته، مورد بازنگری قرار گرفته بود؛ توسط رییس کمیته فرهنگی ـ تربیتی به استحضار اعضاء رسید.
در ادامه جلسه، اعضاء ضمن تاکید بر ضابطه‌مند بودن برخورد با تخلفات احتمالی در زمینه فعالیت‌‌های موسیقایی در دانشگاه‌ها، توجه به جنبه‌های اثباتی و روشن شدن مصادیق فعایت‌های مجاز در این زمینه را خواستار شدند. اعضای شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی همچنین مقرر کردند “آموزش موسیقی” با رعایت جوانب قانونی، صرفاً در رشته‌هایی که در سرفصل درسی ایشان می‌باشد انجام پذیرد. همچنین تصمیم گرفته شد تا در زمینه دعوت از گروه‌های موسیقی، اولویت با دعوت از گروه‌های موسیقی داخل دستگاه باشد.
در پایان این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمدیان گفت: در جلسه‌ای با حضور وزرای علوم و بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد تا آئین‌نامه برگزاری اردوهای دانشجویی به منظور رفع برخی از خلأها و کاستی‌ها مورد بازنگری قرار گیرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *