جمعه، 20 تیر 1399 13:32:49
آخرین اخبار

برگزاری نشست شورای دانشگاه علامه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

نشست شورای دانشگاه علامه با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

IMG_2722

نشست شورای دانشگاه علامه با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر عبدالحسین فریدون مدیر کل حوزه وزارتی، دکتر محمد حسین امید معاون اداری و مالی وزارت علوم، دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه و اعضای شورای دانشگاه به میزبانی دانشکده علوم ارتباطات برگزار شد.
به گزارش عطنا و به نقل از روابط عمومی، دکتر سلیمی رئیس دانشگاه علامه، نَفس حضور دکتر فرهادی و هیأت همراه در این دانشگاه را بسیار امیدبخش خواند و به ارائه آماری در مورد اقدامات انجام شده طی دو سال گذشته در حوزه‌های عمرانی، آموزشی و پژوهشی و فعالیت‌های دفتر نهاد رهبری دردانشگاه پرداخت.
در ادامه این نشست دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه هفته جاری به عنوان هفته پژوهش نامیده شده است، اظهار داشت: امروز شاهد این امر هستیم که دانشگاه علامه طباطبائی که یک دانشگاه تخصصی علوم انسانی است در بعد کارآفرینی و ارتباط با صنعت بسیار موفق بوده است. دکتر فرهادی با بیان اینکه این دانشگاه مرجع، قطب و یک نماد از فعالیت‌های آموزش عالی در رشته‌های علوم انسانی و اجتماعی است، بیان کرد: خوشبختانه عملکرد دوسال اخیر دانشگاه بسیار چشم‌گیر بوده و دانشگاهی پرکار، فعال و کم حاشیه بوده است که به سرعت در ابعاد مختلف در حال رشد است. وزیر علوم در ادامه اظهار کرد: افزایش پذیرش دانشجو، برقراری ارتباطات علمی مختلف، برگزاری هم‌اندیشی‌های متنوع در زمینه‌های مشکلات و مسائل کشور از جمله اقدامات مهم این دانشگاه بوده است.
وی با اشاره به اقدام انجام شده دانشگاه در زمینه ارتباط با صنعت، اظهار داشت: دانشگاه علامه در این زمینه ارتباط خوبی با صنایع مختلف برقرار کرده است که در این زمینه باید از زحمات دکتر سلیمی ریاست محترم دانشگاه و همکاران ایشان قدردانی کرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *