جمعه، 1 شهریور 1398 09:10:46
آخرین اخبار
همزمان با چهلم استاد قانعی‌راد؛

آیین رونمایی از کتاب «اخلاقیات شعوبی و روحیه علمی» برگزار شد+تصاویر

همزمان با چهلمین روز درگذشت زنده‌یاد قانعی‌راد آیین گرامیداشت این استاد عالی‌قدر و رونمایی از کتاب «اخلاقیات شعوبی و روحیه علمی» در انتشارات علمی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این مراسم که عصر شنبه، ۶ مردادماه در انتشارات علمی و فرهنگی برگزار شد، علاوه بر خانواده مرحوم محمدامین قانعی‌راد، جامعه‌شناس فقید، جمعی از فرهیختگان و اصحاب علم حضور داشتند.

از چهره‌های شاخصی که در این مراسم سخنرانی کردند می‌توان از علی ربیعی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، هادی خانیکی، مدیرگروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، مسعود کوثری، استاد ارتباطات دانشگاه تهران، مقصود فراستخواه، عضو هیئت علمی مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، محمد فاضلی، استاد جامعه‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی نام برد.

این کتاب که روایتی تاریخی از رشد و افول علم تجربی در ایران قرون سوم تا پنجم هجری است توسط انتشارات علمی و فرهنگی چاپ و منتشر شده است.

گفتنی است مرحوم محمدامین قانعی‌راد، رئیس سابق انجمن جامعه‌شناسی ایران، عضو هیئت علمی و استاد جامعه‌شناسی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه سال جاری در پی مدت‌ها تحمل بیماری سرطان در سن ۶۳ سالگی چشم از جهان فروبست.

گزارش کامل در عطنا قرار می‌گیرد.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: شکیبا شیرازی تهرانی-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *