یکشنبه، 31 شهریور 1398 15:44:26
آخرین اخبار
برای اولین بار در تاریخ دانشگاه علامه طباطبائی؛

۱۵ برگزیده قرآنی در مسابقات منطقه‌ای سی‌و‌سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت

جشنواره سراسری قرآن و عترت هرساله در سه مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای و ملی برگزار می‌شود که در این دوره دانشگاه علامه طباطبائی نتایج قابل توجهی را کسب کرد.

به گزارش عطنا به نقل از معاونت فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی، جشنواره سراسری قرآن و عترت هرساله در سه مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای و ملی برگزار می‌شود. در این دوره دانشگاه علامه نتایج قابل‌توجه و منحصربه‌فردی را کسب کرده بود.

در مرحله داخلی با حضور ۴۷۰ نفر از دانشجویان برای اولین بار دانشگاه علامه طباطبائی، شاهد استقبال گسترده دانشجویان بود و رشد ۱۰ برابری نسبت به سال‌های قبل ملاحظه شد و درنتیجه آن ۵۴ نفر از دانشجویان به مرحله منطقه‌ای راه یافتند و در این مرحله هم دانشگاه رکورددار بود و بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان در مرحله منطقه‌ای بخش معارفی را در بین کل دانشگاه‌های کشور داشت و در مرحله منطقه‌ای ۱۵ نفر از دانشجویان علامه مقام برگزیده کسب نمودند که این تعداد دانشجوی برگزیده قرآنی برای اولین بار در تاریخ دانشگاه است.

مسابقات مرحله سراسری در شهریورماه سال جاری در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

اسامی برگزیدگان رشته‌های معارفی و آوایی جهت حضور در مرحله سراسری سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور به شرح زیر می‌باشد:

مریم انواری، امیرحسین سخنی، حدیثه یزدانی، محمدحسین عبدالعلی پور، میترا اعظمی، فائزه نادری، فاطمه بیگدلی، زینب منظوری، فاطمه سادات میرهاشمی، سیده الهام آل یس، علی مستشاری راد، سید حامد حسینی، سید مهدی حسن زاده، امیر علی زرقی، رقیه حسنلو

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *