شنبه، 31 شهریور 1397 07:45:19
در دانشگاه علامه طباطبائی صورت گرفت؛

دیدار معاون دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونا با رئیس دانشکده علوم ارتباطات+ تصاویر

معاون مسئولیت اجتماعی دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونای اسپانیا با رئیس و استادان دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش عطنا، دکتر «مونیکا فیگوراس‌ماز»، استاد علوم ارتباطات و معاون مسئولیت‌ اجتماعی دانشگاه «پمپئو فابرای» بارسلونا که برای بازدید از دانشگاه علامه‌طباطبائی در قالب برنامه «اراسموس پلاس» به ایران سفر کرده است با مسئولان این دانشگاه از جمله رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست، علاوه بر دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده علوم ارتباطات، دکتر علی‌اصغر کیا، مدیر گروه روزنامه‌نگاری، دکتر هادی خانیکی، مدیر گروه ارتباطات، دکتر نورالدین رضو‌ی‌زاده، معاون اداری و مالی دانشکده علوم ارتباطات و دکتر محمود شهابی، عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، دو طرف بر توسعه همکاری‌های دو دانشگاه در زمینه برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های مشترک تأکید و درباره اعطای فرصت مطالعاتی به استادان و دانشجویان دانشگاه‌ علامه‌ طباطبائی توسط دانشگاه اسپانیایی به بحث و گفت‌وگو پرداختند و قرار شد این استادان نشست دیگری را به‌زودی برای هماهنگی و گفت‌وگوی بیشتر در این دانشگاه برگزار کنند.

گفتنی است، دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه «پمپئو‌ فابرای» بارسلونا با بیش از ۱۵۰ عضو هیئت‌ علمی و ۱۴۰۰ دانشجو از بزرگترین دانشگاه‌های علوم ارتباطات دنیا به‌شمار می‌آید.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: علی اکبریان میمند-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *