دوشنبه، 2 مهر 1397 17:53:23
آخرین اخبار
با افتتاح کمیته حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر تهران؛

نشست «مشارکت موثر شهروندان در مدیریت شهری» برگزار شد+تصاویر

نشست «مشارکت موثر شهروندان در مدیریت شهری» به همت دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی، با مشارکت دانشگاه علامه طباطبائی و به میزبانی کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این نشست که عصر چهارشنبه، ۱۳ تیرماه به مناسبت افتتاح کمیته حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر تهران در محل این شورا برگزار شد و مدیریت آن را محمدمهدی حاجیان، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی بر عهده داشت، علاوه بر چهره‌هایی چون محسن هاشمی، رئیس شورای شهر و محمدجواد حق‌شناس و علی اعطا، اعضای این شورا، جمعی از پژوهشگران و نویسندگان حوزه حقوق شهروندی حضور داشتند.

در این نشست، سید ابراهیم امینی، حقوقدان و نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، شهیندخت مولاوردی، دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی و حمیدرضا علومی یزدی، معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی از سخنرانان اصلی بودند که به بیان دیدگاه‌های خود درباره لزوم توجه به رویکرد حقوق شهروندی در مدیریت شهری پرداختند.

همچنین در پایان مولاوردی خبر داد که به زودی تفاهم‌نامه‌ای به منظور همکاری شورای شهر تهران با کنگره حقوق شهروندی تدوین و امضا خواهد شد.

گفتنی است هم‌زمان با این نشست، کمیته حقوق شهروندی شورای شهر تهران زیر نظر کمیسیون حقوقی و نظارت این شورا و با مدیریت سید ابراهیم امینی، نائب رئیس شورای شهر تهران افتتاح شد.

با گزارش تصویری این نشست همراه باشید؛

عکس: ایوب قادری-عطنا

 

 

 

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *