چهارشنبه، 24 مرداد 1397 13:35:44
آخرین اخبار
با حضور استادان گروه مدیریت جهانگردی و هتل‌داری برگزار شد؛

تجلیل از مقام استاد و رونمایی از سه کتاب‌+ تصاویر

مراسم «تجلیل از مقام استاد؛ استادان گروه مدیریت جهانگردی و هتل‌داری» به همراه رونمایی از سه کتاب «جغرافیای گردشگری» اثر دکتر محمود ضیائی، «برنامه‌ریزی توسعه جهانگردی» اثر دکتر حمید ضرغام بروجنی و «فرهنگ جامع کاربردی و توصیفی صنعت گردشگری و مهمان‌داری» اثر دکتر جلال نصیریان در سالن همایش‌های دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این مراسم که دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار شد، اسماعیل قادری، عضو هیئت علمی گروه مدیریت جهانگردی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه‌طباطبائی در خصوص اهمیت ارتباط بین استاد و دانشجو سخن گفت.

همچنین جلال نصیریان درباره کتاب خود تحت عنوان «فرهنگ جامع کاربردی و توصیفی صنعت گردشگری و مهمان‌داری» صحبت کرد و منشأ تألیف آن را خلأ واژه فرهنگ و یا واژه‌‌نامه‌ای که واژگان و اصطلاحات توریسم یا گردشگری را تعریف و تبیین کند، دانست.

در ادامه این مراسم، حمید ضرغام بروجنی مولف کتاب «برنامه‌ریزی توسعه جهانگردی» به صحبت در مورد اینکه خلاقیت چه نقشی در گردشگری می‌تواند داشته باشد پرداخت و همچنین پیشگفتاری از دکتر محمدتقی رهنمایی در مورد صنعت گردشگری و هتل‌داری قرائت شد.

در پایان این مراسم با حضور استادان این رشته از کتاب‌ها رونمایی شد.

گزارش کامل این مراسم به زودی در عطنا قرار می‌گیرد؛

عکس: علی صداقت- عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *