یکشنبه، 1 دی 1398 08:29:49
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

مراسم افتتاح «کرسی ارتباطات علم و فناوری» با حضور وزیر علوم

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه نشست افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی از پایگاه خبری این دانشگاه (عطنا) بازدید کرد و با استادان و مسئولان این دانشگاه به گفت‌و‌گو پرداخت.

به گزارش عطنا، مراسم افتتاحیه کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت با حضور حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

در این مراسم همچنین دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر محمدمهدی فرقانی، رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر هادی خانیکی، رئیس این کرسی، دکتر سعدالله نصیری‌قیداری، دبیر کل پیشین کمیسیون ملی یونسکو، خانم استر کیش‌لاروش، رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران، دکتر احمد جلالی، سفیر دائم ایران در یونسکو و جمعی از استادان و مسئولان دانشکده‌های مختلف دانشگاه‌ علامه طباطبائی حضور داشتند.

گزارش تصویری این نشست را اینجا می‌توانید ببینید.

مراسم افتتاح کرسی «ارتباطات علم و فناوری یونسکو» در دانشکده ارتباطات با لحظات و حواشی جالبی همراه بود که در ادامه می‌بینید؛

عکس: شکیبا شیرازی تهرانی-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *