شنبه، 30 آذر 1398 16:04:06
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

برگزاری مراسم «شبی با شهدا» در خوابگاه شهید سلامت دانشگاه علامه (۱)

مراسم «شبی با شهدا» با حضور خانواده‌های دو تن از شهدای مدافع حرم، خاطره‌گویی حاج مهدی هداوند، فرمانده عملیات خان‌طومان در سوریه و نشست پرسش و پاسخ با دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی در مجتمع خوابگاهی دخترانه شهید سلامت این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این مراسم که ۱۴ اردیبهشت‌ماه در سالن ورزشی مجتمع خوابگاهی شهید سلامت برگزار شد، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی، حمیدرضا مقامی، مدیر امور دانشجویی، مهدی‌ وجدانی‌همت، سرپرست اداره خوابگاه‌های دانشجویی و علی کیان، رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند.

در این مراسم که با استقبال دانشجویان دختر دانشگاه علامه طباطبائی به‌خصوص ساکنان خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه مواجه شده بود، مادر شهید مسعود عسکری و پدر شهید مجید قربان‌خانی از شهدای مدافع حرم در سوریه سخنرانی کردند.

از جمله برنامه‌های جالب این مراسم خاطره‌گویی حاج مهدی هداوند، فرمانده یگان ویژه فاتحین بسیج و از فرمانده عملیات خان‌طومان در سوریه بود.

پایان بخش این مراسم نیز تقدیر از مهمانان توسط مسئولان دانشگاه و همچنین برگزاری نشست پرسش و پاسخ دانشجویان خوابگاهی با حضور حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی بود.

این مراسم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد. ضمن‌آنکه مجری این برنامه نیز آرش رضوانی، فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبائی بود.

عکس: مهدی جهانشاهلوراد – عطنا

 

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *