پنجشنبه، 25 مرداد 1397 14:27:07
در سه‌شنبه مشاوره‌ای دانشکده روان‌شناسی دانشگاه علامه برگزار شد؛

بزرگداشت روز معلم و ولادت امام زمان(عج) + تصاویر

مراسم بزرگداشت روز معلم و ولادت امام زمان‌(عج) در قالب نشست‌های سه‌شنبه مشاوره‌ای در سالن آمفی تئاتر دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی، برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این نشست که ۱۱ اردیبهشت‌ماه برگزار شد، تعدادی از استادان و دانشجویان حضور داشتند و گروه موسیقی نیز به صورت زنده به اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی پرداخت.

در این مراسم از دکتر حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و عضو هیئت علمی گروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، دکتر کیومرث فرح‌بخش، رئیس مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه و عضو هیئت علمی گروه مشاوره، دکتر آتوسا کلانترهرمزی، مدیرگروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی و دکتر معصومه اسمعیلی و دکتر آسیه شریتمدار دو عضو دیگر هیئت علمی گروه مشاوره با اهدای گل و لوح سپاس تقدیر شد.

همچنین اولین بار در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی استادان گروه مشاوره به مناسبت روز کارگر از کارکنان خدماتی دانشکده و سپس انجمن علمی-دانشجویی مشاوره از استادان گروه به مناسبت روز معلم تقدیر کردند.

گفتنی است، نشست سه‌شنبه مشاوره‌ای به همت گروه مشاوره دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی، انجمن مشاوره ایران و انجمن علمی-دانشجویی مشاوره دانشگاه علامه برگزار می‌شود.

عکس: فاطمه شبانی – عطنا  

 

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *