جمعه، 26 مرداد 1397 13:26:13
گزارش تصویری/

اولین جلسه کمیته علمی همایش «سالمندی در ایران»

اولین جلسه کمیته علمی همایش «سالمندی در ایران» با حضور اعضا و برخی از استادان دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی، دوشنبه ۳ اردیبهشت‌ماه در سالن جلسات این دانشکده برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این جلسه احمد برجعلی، رئیس دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی و رئیس همایش سالمندی در ایران، عبدالله معتمدی، عضو هیئت علمی گروه روانشناسی بالینی و عمومی و دبیر کمیته علمی این همایش، مهدی خانجانی، دبیر اجرایی و عضو هیئت علمی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی به ارائه گزارشی از برنامه‌ریزی و زمان‌بندی اجرای همایش سالمندی پرداختند.

همچنین در این محسن سلمان نژاد، رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان کشور، احمد صافی، رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش، خانم دکتر ایرانی، عضو انجمن علمی سالمندی ایران و تعدادی از اعضای گروه روان‌شناسی بالینی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی و برخی از استادان دیگر دانشگاه‌ها حضور داشتند.

همایش «سالمندی در ایران» قرار است به صورت ملی با رویکرد روانی-اجتماعی در ۲۸ آبان‌ماه سال جاری در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شود.

عکس: ایوب قادری – عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *