سه شنبه، 1 آبان 1397 22:50:08
آخرین اخبار
بر اثر سکته قلبی؛

«عبدالرحیم بادامچی‌زاده» استاد دانشگاه علامه طباطبائی درگذشت + تصاویر

دکتر عبدالرحیم بادامچی‌زاده، استاد آمار و ریاضی و عضو هیئت علمی گروه آمار دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی به دلیل سکته قلبی درگذشت.

به گزارش عطنا، مرحوم بادامچی‌زاده، دانشیار گروه آموزشی آمار دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی بود که روز گذشته بر اثر سکه قلبی دار فانی را وداع گفت.

از جمله مهمترین سوابق علمی و پژوهشی مرحوم بادامچی‌زاده که متولد چهارم اردیبهشت‌ماه، ۱۳۴۳ بود را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی با انتشار اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: ضمن عرض تسلیت به بازماندگان آن مرحوم و خانواده بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی از خداوند متعال برای روح بزرگ ایشان، رحمت و آمرزش الهی مسئلت داریم.

همچنین مراسم تشییع و تدفین این استاد با حضور استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی به‌خصوص دانشکده‌های اقتصاد و علوم ریاضی و رایانه و دانشجویان این دانشگاه روز ۲۴ فروردین‌ماه از در منزل واقع در خیابان کارگر شمالی نرسیده به بیمارستان قلب، خیابان شهریور، پلاک ۵٠، برگزار و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

همچنین مراسم شام غریبان، جمعه شب ۲۴ فروردین‌ماه از ساعت ٢٠ الی ٢١ در مسجد امیر واقع در خیابان امیرآباد، روبروی پمپ بنزین و مراسم ترحیم آن مرحوم از ساعت ١٨ الی ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه، ۲۶ فروردین‌ماه در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *