سه شنبه، 1 آبان 1397 22:42:05
آخرین اخبار
عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:

دوره جدید اردوهای «فردای انقلاب» برگزار می‌شود

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دوره جدید اردوهای نخبه‌پروری «فردای انقلاب» از فردا در دانشگاه بوعلی همدان آغاز می‌شود.

به گزارش عطنا به نقل از فارس، امیرحسین رفعتی، عضو شورای مرکزی و دبیر آموزش اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دوره جدید اردوهای نخبه‌پروری «فردای انقلاب» از پنج‌شنبه ۲۳ فروردین در دانشگاه بوعلی همدان آغاز می‌شود و تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این اردو که با هدف پرورش دانشجویان نخبه تشکیلاتی برگزار می‌شود، مباحث در بعد نظری و مهارتی به ۲۰۰ نفر از اعضای انجمن‌های اسلامی آموزش داده خواهد شد.

رفعتی ادامه داد: افتتاحیه این اردو با حضور آیت‌الله موسوی اصفهانی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

دبیر آموزش اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل اضافه کرد: واکاوی مفهوم استقلال و عدالت در منظومه فکری امام و رهبری، بررسی برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی و کارگاه‌های جریان‌شناسی رسانه، خلاقیت و مدیریت زمان از جمله برنامه‌های این اردوی آموزشی است.

رفعتی گفت: قدیری ابیانه سفیر سابق ایران در مکزیک، دکتر طاها رمضانی تحلیلگر و مدرس معارف انقلاب، علیرضا عسگریان، علی خضریان و علی جمشیدی از اعضای ادوار این اتحادیه دانشجویی، از جمله اساتید حاضر در این دوره هستند.

وی در پایان اضافه کرد: پنجمین شورای عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نیز همزمان با این اردوی آموزشی برگزار خواهد شد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *