دوشنبه، 2 مهر 1397 08:10:29
با تقدیر از ارائه دهندگان مقالات ایرانی و خارجی برگزار شد؛

اختتامیه همایش بین‌المللی «ابعاد حقوقی-جرم‌شناختی تروریسم» + تصاویر

مراسم اختتامیه همایش بین‌المللی «ابعاد حقوقی-جرم‌شناختی تروریسم» با حضور استادان و کارشناسان داخلی و خارجی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه‌ علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش عطنا، این همایش بین‌المللی طی روزهای ۱۳ و ۱۴ اسفندماه با هدف بررسی هر چه بیشتر تروریسم از منظر حقوقی و فقهی با حضور استادان و صاحب‌نظران این حوزه از دانشگاه‌های داخل و خاج از کشور برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این همایش که سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد، عسکر جلالیان، مدیرکل حقوقی وزارت دادگستری، سیدمنصور میرسعیدی، رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی و بهزادی رضوی‌فرد، معاون پژوهشی این دانشکده و دبیر علمی همایش بین‌المللی «ابعاد حقوقی-جرم‌شناختی تروریسم» سخنرانی کردند.

از جمله استادان خارجی که در این همایش به ارائه مقاله و سخنرانی پرداختند، پرفسور هانس یورگ آلبرشت، استاد و رئیس دپارتمان حقوق جزا و جرم‌شناسی مؤسسه ماکس پلانک آلمان، دکتر کلر ساس، استاد دانشگاه پاریس، دکتر برنادت اوبر، استاد دانشگاه بواتیه فرانسه و دکتر محمت ارسلان، استاد مؤسسه ماکس پلانک آلمان هستند.

همچنین حسنعلی مؤذن‌زادگان، مدیر گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی و تهمورث بشیریه، عضو هیئت علمی گروه حقوق جزا و جرم‌شناسی به ترتیب ریاست و دبیر اجرایی همایش بین‌المللی«ابعاد حقوقی، جرم‌شناختی تروریسم»  را بر عهده داشتند.

این همایش توسط دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری مؤسسه ماکس پلانک آلمان و دانشگاه پواتیه فرانسه در قالب ۷ محور اصلی در حال برگزاری است.

در پایان این مراسم از ارائه دهندگان مقالات برگزیده در این همایش تقدیر شد.

عکس: شکیبا شیرازی‌تهرانی – عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *