جمعه، 28 تیر 1398 19:40:17
آخرین اخبار
رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی:

تنها ۱۵ پرونده بورسیه‌های بلاتکلیف باقی مانده است

رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تقریبا به تمام پرونده‌های بورسیه‌های بلاتکلیف در کمیته جایابی، رسیدگی شده و تنها ۱۵ پرونده مانده که آنها نیز در حال رسیدگی است.

به گزارش عطنا به نقل از مهر، محمد علی کی نژاد درباره آخرین وضعیت دانشجویان بورسیه گفت: اکثر دانشجویان بورسیه تعیین تکلیف شده و تنها ۱۵ نفر از این دانشجویان باقی مانده‌اند که پیگیری برای جایابی آنها نیز در دست اقدام است.

وی ادامه داد: از این ۱۵ دانشجو، ۳ نفر به دانشگاه‌ها معرفی شده‌اند، ولی پست استخدامی برای آنها پیدا نشده که درحال بررسی است.

رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: از ۱۲ نفر باقی مانده، پرونده ۶ نفر در دست بررسی است و از ۶ نفر باقی مانده دیگر،  ۲ نفر به دانشگاه جدید معرفی شده  و ۴ نفر دیگر هم به حدود ۲۶ دانشگاه معرفی شدند، ولی دانشگاه‌های مذکور جواب منفی دادند که بر همین اساس باید بورسیه این دانشجویان آزاد شود.

وی با بیان اینکه این دانشجویان می‌توانند در دانشگاه‌های غیرانتفاعی، آزاد و مراکز تحقیقاتی مشغول به کار شوند افزود: تقریبا به وضعیت تمام دانشجویان بورسیه بلاتکلیف رسیدگی شده است و غیر مواردی که عنوان شد، پرونده ای ارائه نشده، مگر اینکه دانشجویان بورسیه به تازگی فارغ التحصیل شوند و پرونده آنها در دستور کار رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش مهر، از ۱۳۲ نفر بورسیه بلاتکلیف که در فراخوان هیئت عالی جذب ثبت نام و تایید شده بودند، ۱۱۴ نفر تعیین تکلیف شده و تنها ۱۵ نفر باقی مانده اند که وضعیت آنها نیز در دست بررسی است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *