یکشنبه، 1 مهر 1397 03:02:08
علیرضا اشتری‌رکن‌آبادی:

دانشکده حقوق و علوم سیاسی ۲۰ساله شد/ جشن تولد حقوقی‌ها در اسفندماه

دبیر اجرایی مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: جشن بیست‌سالگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی با حضور همه کسانی که سهمی در پیشرفت آن داشته‌اند یکشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا، مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد تاسیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی یکشنبه، ۶ اسفند ساعت ۹ تا ۱۲ در سالن شهیدبهشتی این دانشکده برگزار می‌شود.

علیرضا اشتری‌رکن‌آبادی، دبیر اجرایی این مراسم در گفت‌وگو با عطنا گفت: در این مراسم همه‌ رئیس‌های قبلی دانشکده حقوق و علوم سیاسی از بدو تاسیس تاکنون، حضور می‌یابند و دکتر حسین سلیمی و دکتر ضیایی بیگدلی از سخنرانان اصلی هستند.

وی هدف از برگزاری این مراسم را تقدیر از ۲۰ سال زحمت کارمندان اداری و علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی عنوان کرد و گفت: جشن بیست‌سالگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی موجب بازیابی هویت دانشجویان حقوق و علوم سیاسی می‌شود.

دبیر اجرایی این مراسم درمورد مهمانان جشن بیست‌سالگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: مهمانان این مراسم دانشجویان در حال تحصیل و دانش‌آموخته‌های قبلی حقوق و علوم‌سیاسی، استادهای بازنشسته و اعضای هیئت علمی دانشکده و کارمندان بازنشسته و کنونی هستند.

اشتری‌رکن‌آبادی از همه کسانی که دانشجوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی بوده‌اند و هستند دعوت کرد تا در جشن بیست‌سالگی دانشکده شرکت کنند و گفت: برای برگزاری این مراسم استاد، دانشجویان و کارمندان پا به پای هم تلاش کرده‌اند.

وی درباره تاریخچه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: موسسین دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی دکتر خلجی، دکتر برادران‌شرکا، دکتر حبیبی و دکتر ضیائی‌بیگدلی هستند و این دانشکده از مهرماه ۱۳۷۶ مستقل شد و به صورت مجزا کار خود را آغاز کرد.

دبیر اجرایی این مراسم تقدیر از پیشکسوتان، رئیس‌های پیشین و بازنشستگان علمی و اداری دانشکده را از برنامه‌های این مراسم دانست و گفت: سخنرانی دکتر ضیائی‌بیگدلی، از موسس‌های دانشکده، دکتر میرسعیدی، رئیس فعلی دانشکده، حسین سلیمی، رئیس دانشگاه، اجرای زنده موسیقی توسط کانون موسیقی و طنزپردازی دوتن از طنزپردازان کشور بخش‌هایی از برنامه جشن بیست‌سالگی دانشکده است.

اشتری‌رکن‌آبادی در مورد ایده برگزاری این مراسم گفت: دکتر موسوی‌نیا و مهدوی‌زاهد ایده برگزاری این مراسم را به مسئولین دانشکده حقوق و علوم سیاسی دادند.

وی در پایان ضمن تشکر از دکتر میرسعیدی، رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دکتر ضیائی‌بیگدلی گفت: ما بسیار خوشحالیم که برای اولین بار همه اعضای خانواده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه‌طباطبائی را دور هم جمع می‌کنیم و برنامه‌های ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان داریم.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *