شنبه، 27 مرداد 1397 22:22:59
ضمن دریافت جایزه ویژه مسابقات جاناتان بلیک؛

تیم موت‌کورت مدیای دانشگاه علامه به مسابقات جهانی آکسفورد راه پیدا کرد

تیم موت کورت مدیای (مسابقات دانشجویی شبیه‌سازی دادگاه‌ حقوقی) دانشکده حقوق و علوم‌سیاسی با کسب مقام ششم به مسابقات جهانی دانشگاه آکسفورد راه پیدا کرد.

به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، تیم موت مدیای دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی در مسابقات منطقه‌ای بیروت موفق به دریافت جایزه ویژه مسابقات( بزرگداشت پروفسور جاناتان بلیک Jonathan Blake) به عنوان جوان‌ترین و کم تعداد ترین تیم شرکت کننده در مسابقات شد. همچنین با کسب مقام ششم از بین چهارده تیم شرکت کننده در مسابقات، سهمیه شرکت در مسابقات جهانی دانشگاه اکسفورد را به دست آورد.

تیم دانشگاه علامه‌طباطبائی متشکل از دانشجویان ترم سه کارشناسی خانم‌ها هلیا طهان‌ها، نرگس جوکار و آقای امیر محمد داودی با مربی گری خانم فاطمه سرخیل کارشناس ارشد حقوق عمومی بودند که توانستند با موفقیت در این مرحله به مسابقات جهانی راه پیدا کنند.

بنا براین گزارش، در ترکیب مسابقات امسال چهارده تیم از کشورهای ایران، لبنان، مصر، تونس، اردن و فلسطین شرکت کرده‌اند و سه تیم از دانشگاه علامه طباطبائی، شهید بهشتی و روابط بین الملل نیز نمایندگان ایران بودند. تیم دانشگاه علامه طباطبائی در مجموع ٣ مسابقه در مرحله مقدماتی داشته که دو مسابقه را با برتری مقابل تونس و مصر سپری کرد و یک مسابقه را با یک نمره اختلاف به برنده نهایی مسابقات امسال( تیم دانشگاه انگلیسی مصر) واگذار کرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *