پنجشنبه، 25 مرداد 1397 08:35:19
در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران؛

«کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه» کاندید بهترین وب‌سایت شد

وب‌سایت‌های کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی در جایگاه ۵ کاندیدای برتر دهمین جشنواره وب و موبایل ایران انتخاب شدند.

به گزارش عطنا به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علامه‌طباطبائی، در مرحله دوم فرایند داوری دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، ۵ وب‌سایت برتر هر گروه به عنوان کاندیدای دریافت تندیس اعلام شدند که وب‌سایت‌های کتابخانه دیجیتالی و کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه از آن جمله بودند.

جشنوارۀ وب و موبایل ایران، اولین بار در سال ۱۳۸۶ برای معرفی بهترین وب سایت‌های ایرانی شروع به کار کرد، این جشنواره با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

این جشنواره، هرساله در گروه‌های مختلف، یک وب‌سایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رأی داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند؛ همچنین یک وب‌سایت و یک نرم‌افزار موبایل را بر اساس آرای مردمی دریافت کرده، به عنوان وب‌سایت یا برنامه موبایلی برتر از دیدگاه مردمی معرفی می‌کند.

کتابخانۀ دیجیتالی و وب‌سایت کتابخانۀ مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی به ترتیب در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ در بخش دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، رتبۀ نخست از دیدگاه مردمی را به دست آوردند.

همچنین کتابخانۀ دیجیتالی دانشگاه در نهمین دورۀ این جشنواره به عنوان کاندیدای بخش علم و دانش از نظر داوران تخصصی شده بود.

اختتامیه جشنوارۀ وب و موبایل ایران، بزرگترین محل گردهمایی فعالان حوزه فناوری اطلاعات در ایران است که در سال‌های گذشته همزمان با کنفرانس وب و موبایل ایران برگزار و با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان دنیای وب و موبایل رو به رو شده است.

این رویداد شامل سخنرانی چهره‌های برجسته، کارگاه‌های آموزشی، معرفی برترین استارتاپ‌های سال و میزگردهای مباحثه پیرامون موضوعات داغ روز برگزار می‌شود و امسال در دو روز پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ بهمن ماه برگزار خواهد شد تا فرصت خوبی برای ارائه برنامه‌های متنوع وجود داشته باشد.

گفتنی است رأی‌گیری مردمی جشنواره همچنان ادامه دارد. به منظور ثبت رأی به وب‌سایت‌های کتابخانۀ مرکزی و مرکز اسناد و کتابخانۀ دیجیتالی دانشگاه در دهمین جشنوارۀ وب و موبایل ایران به پیوندهای زیر مراجعه کرده و اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- پیوندهای زیر را باز کنید.

۲- بر روی آیکون قلب کلیک کنید.

۳- آدرس پست الکترونیکی خود را وارد تا نظر شما ثبت شود.

۴- وارد پست الکترونیکی خود شده و نظرتان را تأیید کنید.

وب‌سایت کتابخانۀ مرکزی و مرکز اسناد

میز مرجع الکترونیکی

کتابخانۀ دیجیتالی

همچنین می‌توان با شماره‌گیری کد #۲۰۶۵۲*۳۳*۳* و #۲۱۰۰۱*۳۳*۳* از طریق همراه اول به وب‌سایت‌های کتابخانه دانشگاه رأی داد.  امید است با همیاری کاربران گرامی همانند سال‌های گذشته، نام کتابخانۀ مرکزی و مرکز اسناد در بین وبگاه‌های بزرگ کشور مطرح شود.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *