پنجشنبه، 25 مرداد 1397 08:33:26
در دانشکده اقتصاد برگزار می‌شود؛

همایش «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال»

همایش «اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال» ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در سالن کنفرانس دانشکدۀ اقتصاد دانشگاه علامه‌طباطبائی برگزار می‌شود.

به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه‌طباطبائی، با توجه به اهمیت مسئلۀ اقتصاد مقاومتی و لزوم مشارکت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در این امر، همایشی تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» با محوریت دانشگاه علامه‌طباطبائی و با مشارکت ۱۳ دانشگاه برتر کشور در نیمۀ اول اسفند ۱۳۹۶ برگزار می شود.

قبل از برگزاری این همایش سراسری در دانشگاه علامه‌طباطبائی، سه دانشکدۀ حقوق و علوم سیاسی، مدیریت و حسابداری و علوم اجتماعی به همراه دانشکدۀ اقتصاد به صورت جداگانه همایش‌های همسویی در این زمینه برگزار می‌کنند.

در همین راستا قبل از برگزاری همایش سراسری ۱۳ دانشگاه برتر در اسفند ۱۳۹۶ در دانشگاه علامه‌طباطبائی، همایش «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» در دانشکدۀ اقتصاد در تاریخ ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.

از جمله محورهای این همایش می‌توان به بهره‌وری و رونق اقتصادی، موانع و چالش‌های حرکت در جهت سامان‌دهی نظام نوآوری ملی و اقتصاد دانش‌بنیان، چالش‌های تخصیص و توزیع سهم‌بری عوامل تولید در زنجیرۀ تولید در سطح بنگاه بخش و کلان کشور، راهکارهای توسعۀ کارآفرینی در اقتصاد کشور، نفت، درآمدهای نفتی و حمایت از تولید ملی اشاره کرد.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این همایش می‌توانند مشخصات خود را به Resilienceconomics@atu.ac.ir ارسال کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *