یکشنبه، 29 مهر 1397 12:35:36
آخرین اخبار
توسط مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه برگزار شد:

کارگاه کشوری تربیت مربی (TOT) «آموزش همیاران سلامت» + تصاویر

کارگاه کشوری تربیت مربی (TOT) «آموزش همیاران سلامت» توسط مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی به مدت دو روز ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه در سالن شورای دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش عطنا، در این کارگاه دو روزه استادان، اعضای هیئت علمی و مدیران مراکز مشاوره ۳۱ استان سراسر کشور حضور داشتند.

در مراسم افتتاحیه این کارگاه منصوره السادات صادقی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، حسین سلیمی‌بجستانی، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و کیومرث فرح‌بخش، سرپرست مرکز مشاوره و بهداشت روان این دانشگاه حضور داشتند.

هدف از برگزاری این کارگاه دو روزه، آموزش فنون تیم‌سازی و تسهیل‌گری برای پیشگیری و مداخله مناسب در بحران‌های روانشناختی از جمله مواد مخدر، ایدز و مواردی از این قبیل بود. ضمن‌آنکه با برگزاری این دوره، شرکت‌کنندگان آمادگی و آموزش لازم برای انتقال و آموزش مطالب جدید به متولیان و دانشجویان همیار سلامت استان‌ خود را فرا گرفتند.

در این کارگاه حمید یعقوبی، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و مدیرکل سابق دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم و پدرام موسوی کارشناس (HIV/AIDS) سازمان یونیسف و کارشناس ترویج و حمایت‎گری تشکل‎ها (Advocacy) به تدریس پرداختند.

گفتنی است، شرکت‌کنندگان در کارگاه کشوری تربیت مربی (TOT)  «آموزش همیاران سلامت» از مرکز مشاوره، مرکز بهداشت و درمان، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و همچنین موزه دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کردند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *