جمعه، 27 مهر 1397 04:51:17
آخرین اخبار
در نامه‌ای به فرماندار تهران صورت گرفت؛

درخواست مجوز بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه بزرگ تهران برای برگزاری تجمع مقابل مجلس

بسیج دانشجویی ۷ دانشگاه بزرگ تهران طی نامه‌ای به فرماندار تهران برای برگزاری تجمع پیرامون مطالبات اقتصادی مردم درخواست مجوز کردند.

به گزارش عطنا به نقل از فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، خواجه نصیر، امام صادق(ع)، امیرکبیر، علم و صنعت و علامه طباطبائی طی نامه‌ای به فرماندار تهران برای برگزاری تجمع درخواست مجوز کردند.

بنابراین گزارش؛ این تجمع قرار است در صورت دریافت مجوز قرار است ۵ شنبه ۲۱ دی ماه در مقابل مجلس برگزار شود و دانشجویان در آن به بیان طرح مطالبات اقتصادی مردم از مجلس بپردازند و در خصوص ریشه‌‌یابی این مشکلات سخنرانی کنند.

متن کامل این نامه بدین شرح است:

فرماندار محترم تهران

سلام علیکم

همانگونه که مطلعید آشوب‌های اخیر در شهرها که ناشی از سوار شدن دشمن خارجی بر درخواست‌های به حق مردم در موضوعات عمدتا اقتصادی بود. با هوشیاری و نجابت ملت و پاسخ محکم آنها به فتنه‌گران به پایان رسید و ناهماهنگی ضد انقلاب و نفوذی‌های داخل در کنار گل به خودی‌های ترامپ باعت شد این حرکت کور شکست بخورد.

ولی دانشجویان بسیجی در چند دانشگاه بزرگ تهران مصمم هستند در یک تجمع قانونی مطالبات اصلی مردم انقلابی را فریاد بزنند. لذا در خواست می‌شود طبق اصل ۲۷ قانون اساسی و قانون‌های موید آن همچنین اظهار نظر سخنگوی هیئت دولت و وزیر کشور مبنی هر درخواست مجوز اجرای تجمعات قانونی به این درخواست رسیدگی نمایید. همچنین خواهشمند است زمان ۲۴ ساعته پاسخگویی طبق ماده ۹ و پرهیز از هرگونه اقدام انسدادی طبق ماده ۱۲ دستورالعمل قانون تجمعات را مد نظر داشته باشید.

محل تجمع: ضلع شمال شرقی مجلس شورای اسلامی (درب مراجعین)

زمان تجمع پنج‌شنبه: ۲۱ دی ۹۶ ساعت ۱۳ تا ۱۷

موضوع تجمع: طرح مطالبات عمدتا اقتصادی مردم و مطالبه از مجلس برای انجام وظایف خود. همچنین سخنرانی راجع به ریشه یابی این مشکلات.

همچنین اعلام می‌شود که نام مسئولین تجمع موضوع ماده ۸ پس از موافقت اولیه به‌سرعت اعلام خواهد شد.

این درخواست از طرف بسیح دانشجویی دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، خواجه نصیر، امام صادق(ع)، امیرکبیر، علم و صنعت و علامه می‌باشد که دانشگاه علامه طباطبائی نماینده آنها است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *