یکشنبه، 29 مهر 1397 12:42:45
آخرین اخبار
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی خبر داد:

حدود ۱۵ دانشجوی دانشگاه علامه بازداشت شدند/ از آزادی ۲ پسر و ۱ دختر مطمئن نیستیم

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه در ناآرامی‌های اخیر حدود ۱۵ دانشجوی دانشگاه علامه بازداشت شدند، گفت: از میان ۱۵ نفر، ۳ نفر که ۲ آقا و یک خانم هستند، همچنان در بازداشت به سر می‌برند، امیدواریم که در چند روز آینده این سه نفر نیز آزاد شوند، اما درباره آزادی آنها مطمئن نیستیم.

به گزارش عطنا به نقل از ایلنا، حسین سلیمی، از بازداشت حدود ۱۵ نفر از دانشجویان این دانشگاه در ناآرامی‌های هفته اخیر خبر داد و گفت: در حال حاضر بیشتر این دانشجویان با کمک وزارت علوم و پیگیری‌های صورت گرفته، آزاد شده‌اند.

رئیس دانشگاه علامه طباطبائی با بیان این مطلب که از میان ۱۵ نفر، ۳ نفر که ۲ آقا و یک خانم هستند، همچنان در بازداشت به سر می‌برند، اظهار داشت: امیدواریم که در چند روز آینده این سه نفر نیز آزاد شوند، اما درباره آزادی این سه نفر مطمئن نیستیم.

سلیمی با اشاره به اینکه جزییات پرونده و علت بازداشت این دانشجویان در اختیار نهادهای امنیتی و انتظامی است، افزود: ما جزییات پرونده را در اختیار نداریم، اما از‌‌ همان روز اول تاکنون وظیفه خود می‌دانیم که به عنوان دانشگاه تمام تلاش خود را برای آزادی دانشجویان به کار ببندیم.

گفتنی است؛ در ناآرامی‌های هفته اخیر تعدادی از دانشجویان در استان‌های مختلف بازداشت شدند؛ و معاون فرهنگی وزیر علوم نیز در گفت‌و‌گو با ایلنا اعلام کرد که از طریق حراست وزارتخانه پیگیر وضعیت دانشجویان هستیم.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *