جمعه، 27 مهر 1397 04:49:16
آخرین اخبار
گزارش تصویری/

اختتامیه چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران»

اختتامیه چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران» با حضور  مسئولان، استادان دانشگاه و پژوهشگران و ارائه گزارش همایش توسط انجمن جامعه‌شناسی ایران در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

به گزارش عطنا، چهارمین همایش ملی «پژوهش‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه ایران» که از ظهر سه‌شنبه، ۵ دی‌ماه آغاز شده بود و به مدت سه روز متوالی در سالن‌های دانشکده علوم اجتماعی و با حضور بزرگان علوم انسانی و دغدغه‌مندان مسئله نابرابری و عدالت در زمینه‌های مختلف در پنل‌های موازی در بیش از ۳۶ نشست علمی و ۲۰۰ سخنرانی انجام گرفت، پنجشنبه، ۷ دی‌ماه به کار خود پایان داد.

در ابتدای این مراسم، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی، اقتصاددان و استاد دانشگاه با موضوع «سنجش عدالت در شهر» و دکتر انوشیروان محسنی بندپی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی ایران به سخنرانی کردند.

مراسم با ارائه گزارش دکتر شیرین احمدنیا، استاد دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر علمی همایش و دکتر سمیه توحیدلو، دبیر محور ویژه همایش ادامه یافت.

در پایان از تیم دانشجویی برگزار کننده این همایش تقدیر به عمل آمد؛ مرضیه پورتسوجی، کیهان صفری، سپیده یادگار، فاطمه فتحعلی، نسرین ظریف، فاطمه فرخی، فروزان زرین قلم، الیاس براهویی نژاد، مهسا نوری، مریم اسداللهی، رسول دانشمند، علیرضا فوزی، فاطمه بهارلو، اعظم فلاح، مرضیه یوسفی، شایسته رحیمی، نرجس رضاعلی، فائزه شیرکوند، فاطمه غلامی، محمد کشاورمنش، یونس اکرمی، مریم نوری ذوالنور، فاطمه مقدم، ژیلا آور و لیلا عرب‌سرخی، علیمراد عناصری و آقای کشوری از جمله تیم اجرایی این همایش بودند.

مراسم با مجمع عمومی انجمن جامعه‌شناسی ایران و ارائه گزارش هیئت مدیره انجمن به پایان رسید.

عکس: ایوب قادری-عطنا

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *