یکشنبه، 29 مهر 1397 12:42:12
آخرین اخبار
واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه علامه به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس؛

غرق شدن رویای احمقانه از نیل تا فرات صهیونیسم جهانی در سیل خشم مسلمانان

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی در پی اقدام نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا در اعلام قدس شریف به عنوان پایتختی رژیم منحوس صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش عطنا، در این بیانیه آمده است:

هُوَ الَّذِی أَخْرَجَ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتَابِ مِنْ دِیَارِهِمْ لأوَّلِ الْحَشْرِ مَا ظَنَنْتُمْ أَنْ یَخْرُجُوا وَظَنُّوا أَنَّهُمْ مَانِعَتُهُمْ حُصُونُهُمْ مِنَ اللَّهِ فَأَتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ حَیْثُ لَمْ یَحْتَسِبُوا وَقَذَفَ فِی قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ یُخْرِبُونَ بُیُوتَهُمْ بِأَیْدِیهِمْ وَأَیْدِی الْمُؤْمِنِینَ فَاعْتَبِرُوا یَا أُولِی الأبْصَارِ (سوره حشر، آیه ۲)

[اوست کسى که از میان اهل کتاب کسانى را که کفر ورزیدند در نخستین اخراج [از مدینه] بیرون کرد گمان نمیکردید که بیرون روند و خودشان گمان داشتند که دژهایشان در برابر خدا مانع آنها خواهد بود و[لى] خدا از آنجایى که تصور نمیکردند بر آنان درآمد و در دلهایشان بیم افکند [به طورى که] خود به دست ‏خود و دست مؤمنان خانه ‏هاى خود را خراب میکردند پس اى دیده‏وران عبرت گیرید. (۲)]

دست کثیف و پلید صهیونیسم جهانی‌بار دیگر از آستین آمریکا بیرون آمد تا بر همگان ثابت شود که تنها راه رهایی قدس و آزادی جهان اسلام نه سازش که مقاوت و پافشاری بر آرمان‌ها است.

خبر دستور انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس، عمیقاً روح مسلمانان آزاده جهان را آزرد. این تصمیم احمقانه و به دور از آینده‌نگری موجب شعله‌ور شدن آتشی در منطقه خواهد شد که پایان آن سوختن خرمن آرزوهای باطل اسرائیل و غرق شدن رویای احمقانه از نیل تا فرات صهیونیسم جهانی در سیل خشم مسلمانان جهان خواهد بود.

از طرف دیگر این اقدام نشان داد که سازش و مذاکره با دشمن دون و پستی چون اسرائیل، بیراهه‌ای است که عافیت‌طلبان در مسیر راه مردم فلسطین قرار دادند تا آنان را از مسیر حقیقی که همانا مبارزه در جهت آزادی باشد، منحرف کنند.

حال وقت آن است که ملت فلسطین یک‌صدا و متحد در جهت انتفاضه‌ای دیگر به پا خیزند تا بتوانند سرنوشت‌شان را بدست گیرند. البته در این میان نباید از نقش دولت‌های کثیف عربی چشم پوشی کرد. بدون شک مهر ننگ سازش با اسرائیل و معامله با آمریکا بر سر سرنوشت ملت فلسطین تا ابد بر پیشانی این دولت‌ها باقی خواهد ماند.

دولت های خائنی که بردگی برای اسرائیل را به آزادی و حریت ترجیح دادند و دست‌شان به اندازه دشمن غاصب صهیونیستی به خون مردم مظلوم فلسطین آلوده است. بی‌شک تقویت روحیه مقاومت و مبارزه می‌تواند رویاهای استکبار جهانی را در ایجاد کشور مستقلی به نام اسرائیل به مرکزیت بیت‌المقدس را نقش بر آب کند.

بی‌شک این دست اقدامات که در راستای تمدید حیات نباتی رژیم غاصب صهیونیستی صورت می‌گیرد، تأثیری در وعده حق نابودی اسرائیل تا آینده‌ای نه چندان دور ندارد. فرزندان انقلاب اسلامی همانطور که با خون و باور خود ریشه درخت فاسد داعش را از بن برکندند، این بار نیز رأس فتنه و شر مطلق را از حیات ساقط خواهند کرد تا انشاء الله دروازه‌های فرج بر روی امت اسلامی گشوده شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *