سه شنبه، 1 آبان 1397 11:59:36
آخرین اخبار
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه علامه:

مستند «قائم‌مقام» درس اخلاق است/ جنایت‌های سیدمهدی هاشمی قهدریجانی را به خوبی می‌شناختم

حسین کیانی، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به پخش مستند «قائم مقام» واکنش نشان داد.

به گزارش عطنا، از نوجوانی به دلیل رفت‌و‌آمد فامیلی به نجف‌آباد زیاد نامش را می‌‌شنیدم… و ایضاً مباحث مربوط به حق بودنش را، جنایت‌های سیدمهدی هاشمی قهدریجانی را نیز به خاطر فعالیت اصلی بدنه باندش در شهرستان فلاورجان نیز به خوبی می‌شناختم….

الغرض… روایت گام‌به‌گام  صد دقیقه‌ای این مستند تمام آن خاطرات را نخ تسبیحی کرد برای گرفتن یک نتیجه… و آن «ترس» بود. بیشتر باید ترسید… می‌توان آیت‌الله، فقیه عالیقدر، قائم‌مقام رهبری بود، می‌توان آن همه علم، تقوا و سابقه زندان داشت ولی عاقبت بخیر نشد و آب به آسیاب دشمن ریخت….

یک بار دیگر با دیدن این مستند ماندگار با عمق بیشتری برای خودم و بقیه دعای«عاقبت به خیری» می‌کنم… اگر بعد از دیدن این مستند بدنتان نلرزید و به فکر فرو نرفتید… به خودتان و رابطه‌تان با خدا شک کنید… و دوباره شروع کنید….

پ،ن: این مستند یک درس اخلاق بود… درس اخلاقی که همه باید ببینند از مراجع گرفته تا مأمؤمین #الهی_عاقبت_به_خیری

پ.ن۲: سازندگانش قطعناً مأجورند…

پ.ن۳: شمشیر عدالت دولبه است، روزی بر گردن خودمان هم خواهد نشست… منتظر آن روز باشیم و باید آنقدر تقوا داشت که بپذیریم خراش این تیغ را

پ.ن۴: هر صفحه دفتر این انقلاب را باز میکنی داریت و تقوای ولایت فقیه را میبینی… جان به فدایت #حضرت_امام_روح_الله

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *