سه شنبه، 24 مهر 1397 12:20:53
آخرین اخبار
در بزرگداشت 16 آذر توسط انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبائی بیان شد؛

علی‌مطهری: اصولگرایان چشم بر تخلفات احمدی‌نژاد بستند/ جواد امام: احمدی‌نژاد پدیده جدیدی نیست + صوت

علی مطهری، نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی و جواد امام، مدیرعامل بنیاد باران به مناسبت بزرگداشت ۱۶ آذر (روز دانشجو) در دانشگاه علامه طباطبائی سخنرانی کردند.

به گزارش عطنا، این مراسم ۱۳ آذرماه، به دعوت انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبائی با عنوان «سه قطره خون» و در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری این دانشگاه برگزار شد.

علی مطهری، نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به اینکه من گفته بودم که اگر قرار است آن افراد به خاطر فتنه محاکمه شوند، احمدی‌نژاد هم باید محاکمه شود، بیان کرد: اصولگرایان متأسفانه تعصب ویژه‌ای نسبت به احمدی‌نژاد داشتند و چشم بر تخلفات او بسته بودند.

وی خاطرنشان کرد: ما به عنوان نماینده مجلس نباید ساکت باشیم، اینکه احمدی‌نژاد می‌گفت من این قانون را قبول ندارم و اگر قانونی را دوست داشته باشم و دلخواه من باشد اجرا کننده آن هستم، معلوم است که آن فرد باید بلافاصله عزل شود.

جواد امام مدیرعامل بنیاد باران نیز در این مراسم اظهار کرد: احمدی‌نژاد پدیده جدیدی نیست بلکه پدیده‌ای است که دلسوزان از سال‌ها قبل نسبت به آن هشدار داده بودند، اگر سوابق و عملکرد ایشان در استانداری اردبیل و شهرداری تهران و هشت سال دولت او بررسی شود، متوجه می‌شویم که حامیان اصولگرای احمدی‌نژاد باید توبه کنند.

فایل صوتی سخنرانی جواد امام و علی مطهری را در اینجا دانلود کنید.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *