سه شنبه، 1 آبان 1397 12:04:21
آخرین اخبار
با عضویت 1007 دانشجو؛

اولین انتخابات سراسری کانون‌های فرهنگی علامه برگزار شد

نتایج اولین انتخابات سراسری کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشگاه علامه طباطبائی سه‌شنبه، ۳۰ آبان ماه اعلام شد.

به گزارش عطنا، الهام حسنلو، مسئول برگزاری انتخابات کانون‌های فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی درباره‌ی انتخابات توضیح داد: امسال اولین سالی است که انتخابات کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی به طور سراسری برگزار می‌شود. سال‌های قبل این انتخابات در معاونت فرهنگی و دفتر واحد کانون‌ها برگزار می‌شد و نهایتا پانزده نفر از هر کانون برای رای گیری می‌آمدند.

وی افزود: امسال برای مجمع عمومی هر کانون عضوگیری داشتیم و هزار و هفت نفر از دانشجویان عضو کانون‌ها شدند .

حسنلو برای استقبال دانشجویان پیشنهاد داد: معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌ها می‌تواند به دانشجویان شناخت دهد و برگزاری جلسات مجمع عمومی با دانشجویان می‌تواند راهکار خوبی باشد.

وی ادامه داد:تبلیغات در سطح دانشکده‌ها بسیار خوب بوده است و نماینده‌ی کانون‌ها در تک تک دانشکده‌ها برای معرفی حضور پیدا کرده‌اند .

 دانشجوی دانشکده روان شناسی کاندید شورای مرکزی گفت: کانون فرهنگی برای دانشجویانی که به رشته‌ی خود علاقه ندارند می تواند زمینه‌ای برای شکوفا کردن استعدادهایشان باشد.

امیررضا ملازاده افزود: این رونق به دست مسئولان باید انجام بگیرد زیرا اعضا در حد توانشان تلاش می‌کنند و آنچه که برای رونق کار کانون‌ها اهمیت دارد راهی است که مسئولین هموار می‌کنند،  بودجه‌ای که در اختیار می‌گذارند و موافقت‌هایی که با برنامه‌ها می‌کنند.

سیده زینب مصطفوی عضو شورای مرکزی کانون مهدویت هم درباره‌ی انتخابات کانون‌ها به خبرنگار عطنا گفت: کانون‌های فرهنگی تاثیر خیلی زیادی در دانشگاه دارند چراکه باید برنامه‌های باکیفیتی برگزار کنند همچنین دانشگاه هم باید از آنها حمایت کند.

وی افزود: این کانون ها یکی از مهم ترین سرمایه‌های دانشگاه است و باید حمایت مالی خوبی داشته باشیم و همچنین دانشجویان خلاق عضو کانون ها شوند تا طرح‌های نو و ایده‌های جدید بدهند.

نتایج انتخابات را در ادامه می‌بینید؛

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *