جمعه، 28 تیر 1398 19:41:37
آخرین اخبار
محمدرضا ویژه خبر داد:

آغاز ساخت ۴ دانشکده جدید دانشگاه علامه تا آخر امسال

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبائی از آغاز ساخت ۴ دانشکده جدید این دانشگاه تا اواخر سال خبر داد و گفت: با ساخت این دانشکده‌ها، تقریبا اکثر دانشکده‌های دانشگاه علامه در پردیس مرکزی تجمیع می‌شود.

به گزارش عطنا، دکتر محمدرضا ویژه در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی دانشگاه علامه طباطبائی، ساخت دانشکده تربیت بدنی این دانشگاه است که در حال حاضر حدود ۶۰ درصد کار عمرانی آن انجام شده و در چهار ماه اول سال آینده افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه از ساخت دو دانشکده “حقوق و علوم سیاسی” و “علوم اجتماعی” در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و گفت: در حال حاضر در مرحله انتخاب پیمانکار برای ساخت این دو دانشگاه هستیم، اما بطور کلی کلنگ احداث این پروژه سه ساله با ۸ هزار متر مربع در آذر ماه به زمین خواهد خورد.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبائی همچنین به طرح انتقال دانشکده الهیات و معارف این دانشگاه به پردیس مرکزی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این دانشکده در کنار دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی قرار دارد که با آغاز جداسازی آن که امسال انجام خواهیم داد و به این ترتیب فضا برای دانشکده ادبیات بیشتر می‌شود.

دکتر ویژه در پایان خاطر نشان کرد: طرح جداسازی دانشکده الهیات و معارف از دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی، طرحی یک ساله است و تلاش می‌کنیم از مهر سال آینده دانشجویان بتوانند در دانشکده جدید مشغول تحصیل شوند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *