سه شنبه، 24 مهر 1397 12:22:20
آخرین اخبار
معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه:

کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه اوایل آذر افتتاح می‌شود

محمدرضا ویژه از اتمام کار ساخت کتابخانه مرکزی این دانشگاه با هزینه ۸ میلیارد تومان اعتبار خبر داد و گفت: این پروژه اوایل آذر ماه افتتاح می شود.

به گزارش عطنا، دکتر محمدرضا ویژه در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبایی در زیر مجموعه خود ۵ بخش شامل مدیریت امور اداری، ساماندهی منابع انسانی، مدیریت برنامه، بودجه و تحول سازمانی، مدیریت امور مالی،‌ مدیریت مرکزی فناوری ارتباطات و اطلاعات و در نهایت مدیریت فنی و عمرانی را دارد که هر یک از این بخش‌ها، برنامه‌ها و سیاست‌هایی در سال جاری در دست اجرا دارند.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح ۷ پروژه عمرانی بزرگ دانشگاه علامه طباطبائی در سال ۹۵ گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم پروژه‌های نظیر مسجد امام علی (ع)، ساختمان معاونت فرهنگی – اجتماعی،  دفتر نهاد رهبری، اولین مرکز رشد علوم انسانی کشور و برخی پروژه‌های دیگر را ساخت و افتتاح کنیم.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبائی به آخرین وضعیت پروژه بزرگ کتابخانه مرکزی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در واقع در حال حاضر تمامی اقدامات عمرانی تاسیس این کتابخانه به اتمام رسیده و در مراحل نهایی تعمیر و تجهیز این کتابخانه هستند و امیدواریم در اوایل آذر ماه جاری افتتاح شود.

دکتر ویژه همچنین خاطرنشان کرد: کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی با مساحت ۶ هزار و ۴۰۰ متر مربع یکی از بزرگ‌ترین کتابخانه‌های کشور محسوب می‌شود و روی سقف ساختمان‌های این کتابخانه چمن طبیعی کار شده و ۸ سالن آن با نور طبیعی تزئین شده است.

به گفته وی، ساخت کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه حدود ۸ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است و در حال حاضر منابع کتابخانه فعلی دانشگاه علامه به کتابخانه جدید انتقال داده می‌شود.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی در پایان خاطر نشان کرد: محوطه کتابخانه مرکزی این دانشگاه با چهار باغ در کنار درختان مختلف پوشانده شده است و این کتابخانه با طراحی ناب در حال آماده سازی است.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *