سه شنبه، 3 مهر 1397 23:26:51
آخرین اخبار
در حوزه علوم ارتباطات؛

«ارتباط‌شناسی۲» کتاب برگزیده سال شد

کتاب «ارتباط‌شناسی ۲» دکتر مهدی محسنیان‌راد در سومین دوره جشنواره «نشان دهخدا» به عنوان یکی از کتاب‌های برتر علوم انسانی سال ۱۳۹۵ برگزیده شد.

به گزارش عطنا، این کتاب که اثر دکتر مهدی محسنیان‌راد، مبدع مدل ارتباطی «منبع معنی»، استاد ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) است در سومین دوره جشنواره «نشان دهخدا» به عنوان یکی از کتاب‌های اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزیده شد.

گفتنی است آیین معرفی این آثار و قدردانی از نویسندگانشان فردا، چهارشنبه، ۲۴ آبان ماه با حضور استادان به نام حوزه علوم انسانی و اصحاب علم، فرهنگ و هنر ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن جابربن حیان، دانشگاه تربیت مدرس، واقع در ضلع شرقی پل نصر، بزرگراه جلال آل احمد برگزار می‌شود.

در تاریخ نشر کتاب در ایران، کم سابقه است که نگارش مجدد یک اثر یک جلدی، منتهی به افزودن بیش از ۵۰۰ صفحه مطلب کاملاً جدید باشد، این ویژگی سبب شده که کتاب ارتباط شناسی که تا کنون ۱۶ بار تجدید چاپ شده، در قالب یک کتاب تازه با عنوان «ارتباط شناسی ۲» منتشر شود؛ ویرایش دوم کتاب «ارتباط ‌شناسی» آنچنان متمایز از ویرایش نخست آن است که می‌شود آن را کتابی جدید، اثری غنی و نو در حوزه دانش ارتباط ‌شناسی تلقی کرد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *