سه شنبه، 27 شهریور 1397 22:52:50
با نمایش ۵۰۰ عنوان کتاب از ایران؛

حضور دانشگاه علامه و ۴ دانشگاه دیگر در نمایشگاه کتاب وین

این هفته در غرفه‌ جهوری اسلامی نمایشگاه کتاب وین آثاری از دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه کردستان، دانشگاه مازندران، دانشگاه یزد و دانشگاه رازی کرمانشاه به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش عطنا به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب وین از ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می‌شود.

غرفه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه ۳۶ مترمربع است. نمایشگاه کتاب اتریش در مرکز نمایشگاهی شهر وین برگزار می‌شود.

در غرفه ایران ۵۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های ایران‌شناسی، هنر، ادبیات، تاریخ، دفاع مقدس، کودک و نوجوان، کتب تخصصی دانشگاهی و منشورات دانشگاه‌های کشور از جمله سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه کردستان، دانشگاه مازندران، دانشگاه یزد و دانشگاه رازی کرمانشاه به نمایش گذاشته می‌شود.

دیدار و مذاکره با نمایندگان دانشگاه و مراکز علمی وین، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ، بروشور و لوح فشرده، دیدار با رئیس نمایشگاه کتاب وین، مذاکره با رئیس اتحادیه ناشران اتریش در خصوص گسترش همکاری‌های دوجانبه و رونمایی از کتاب «چهلم» مجموعه عکس‌های پیاده‌روی اربعین از عکاسان کشور از جمله برنامه‌های حضور ایران در این دوره از نمایشگاه است.

نمایشگاه کتاب اتریش از ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می‌شود. مراسم «شب طولانی کتاب» نیز یک روز قبل از افتتاح رسمی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *