یکشنبه، 1 مهر 1397 20:34:04
در حاشیه همایش بسیج دانشکده حقوق و علوم سیاسی علامه صورت گرفت؛

امضای طوماری در قالب نامه به رهبری در محکومیت صحبت‌های «ترامپ»

در حاشیه برگزاری همایش «سیاست در عرصه رسانه» به همت بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی، طوماری در قالب نامه به رهبری در محکومیت صحبت‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا توسط دانشجویان امضاء شد.

به گزارش عطنا، همایش «سیاست در عرصه رسانه» سه‌شنبه ۲۵ مهرماه با حضور نادر طالب‌زاده، مستند‌ساز و فعال رسانه‌ای و پیام فضلی‌نژاد، نویسنده و پژوهشگر و همچنین برقراری ارتباط تصویری با علی‌ علیزاده، تحلیل‌گر مسائل سیاسی از لندن در سالن شهید بهشتی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

متن این طومار به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی ایران

حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای

سلام علیکم؛

با احترام و ادب؛ و آرزوی توفیق و طول عمر و عزت برای حضرتعالی

اکنون که دشمن جنایت پیشه و مستکبر رژیم منفور ایالت متحده بار دیگر بی‌آبرویی و رسوایی خود را عیان کرد و با خباثت تمام علیه جمهور اسلامی ایران به اقدامات خصمانه پرداخت، به عنوان دانشجویان انقلابی به استحضار حضرتعالی میرسانیم:

«رهبر فرزانه ما دانشجویان انقلابی همچون برادارن و خواهران خود در ابتدا انقلاب با تمام دارایی خود پا به میدان مبارزه گذاشته‌ایم، ما در راه مبارزه برای رساندن پیام حق انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌های امام خمینی(ره) خسته نخواهیم شد و تا پرچم لاالله الا لله را در آن‌سوی نیافرازیم از این مبارزه در راه حق دست نخواهیم کشید.

اماما

امروز برای همگان عیان شد، که نباید چشم امیدی جز به خدا داشت و کسانی که چشم امید به غرب و ایالت متحده داشتند، امروز در محضر ملت ایران شرمنده‌اند، امروز بر همگان ثابت شد که راه پیشرفت و آبادانی کشور جز نگاه به ظرفیت‌ها در داخل کشور نیست، امروز گفتمان مذاکره با شیطان برای زنده ماندن شکست خورده است، و ملت خداجو همه یک دل و متحد برای پیشرفت و آبادانی قدم برخواهند داشت که انشاء الله به فرموده حضرتعالی خرمشهرها در پیش است.

رهبرا؛ با عزمی جزم و راسخ‌تر از پیش، با استعانت از شهدای دانشجو عزیزمان که احیاء «عندربهم یرزقونند»، در میدان جهاد علمی به پیش خواهیم رفت و میهن اسلامی خویش را از نیاز به اجنبی بی‌نیاز خواهیم ساخت و انشاء الله جمهوری اسلامی بتواند حاکمیت الله در سراسر کره خاکی گسترش دهد. و قطعاً این عداوت‌های عاجزانه استکبار، بر تلاش و اعتقاد معنوی ما در عرصه رشد و تعالی مسلمانان وعدالت‌خواهان جهان خواهد افزود.

از محضر آن رهبر مجاهد، خالصانه درخواست داریم تا ما را از دعای خیر خویش بهره‌مند نموده و با نسیم امید بخش رهنمودهای حکیمانه خود، فضای علمی و اعتقادی دانشجویان انقلابی دانشگاه علامه طباطبائی را عطرآگین کنند.

نظرات (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *